Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як пройти співбесіду?


Правила, дотримуючись яких, ви зможете отримати бажану посаду:

1. Дуже важливо знати, куди ви хочете влаштуватися працювати. Прийшовши на співбесіду треба володіти максимальною кількістю інформації про компанію / фірму, співробітників, сфері діяльності, становище на ринку відносно конкурентів.

2. Точність – ввічливість королів. Запізнення відразу відніме у Вас кілька балів. Приходити треба вчасно, а ще краще – трохи раніше. Начальник це оцінить.

3. Будь-яку людину, в тому числі і нового співробітника зустрічають по одягу. Якщо Ви прийдете в солідну фірму на співбесіду в спортивному костюмі, навряд чи ви отримаєте бажану посаду. Необхідно мати презентабельний, що відповідає рівню, вид. Хороший костюм стане хорошим бонусом.

4. Ніколи не критикуйте старе місце роботи, начальника і колектив. Це справить негативне враження.

5. Прийшовши на співбесіду, не нервуйте. Ведіть себе впевнено і невимушено, ніби знаєте, що вже отримали цю роботу. Це створить враження надійного співробітника, який знає свою роботу і знає собі ціну. Не видавайте нахабство за впевненість.

6. Не намагайтеся нав’язати свої закони. Це Ви зацікавлені в роботі, а не робота в Вас. Відповідайте на питання коротко і по суті. Заповніть пропоновані бланки і анкети.

7. Якщо Вам все ж хочеться поспілкуватися з майбутнім начальником, поговоріть про справи фірми. Не варто розповідати про свої хобі чи посиденьках. Така поведінка вважається поганим тоном.

8. До слів «Ви прийняті», завжди є шанс помилитися і все зіпсувати. Тож не розслабляйтеся і тримайте ситуацію під контролем.

9. Як би не пройшла співбесіда, залиште про себе хороше враження. Тож не хлопайте дверима, утримайтеся від гучних висловлювань. Можливо наступний претендент не підійде, і на посаду призначать саме Вас.

10. Протягом співбесіди намагайтеся випромінювати тільки позитивну енергію. Посміхайтеся і будьте доброзичливі.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.