Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як пройти співбесіду?


Правила, дотримуючись яких, ви зможете отримати бажану посаду:

1. Дуже важливо знати, куди ви хочете влаштуватися працювати. Прийшовши на співбесіду треба володіти максимальною кількістю інформації про компанію / фірму, співробітників, сфері діяльності, становище на ринку відносно конкурентів.

2. Точність – ввічливість королів. Запізнення відразу відніме у Вас кілька балів. Приходити треба вчасно, а ще краще – трохи раніше. Начальник це оцінить.

3. Будь-яку людину, в тому числі і нового співробітника зустрічають по одягу. Якщо Ви прийдете в солідну фірму на співбесіду в спортивному костюмі, навряд чи ви отримаєте бажану посаду. Необхідно мати презентабельний, що відповідає рівню, вид. Хороший костюм стане хорошим бонусом.

4. Ніколи не критикуйте старе місце роботи, начальника і колектив. Це справить негативне враження.

5. Прийшовши на співбесіду, не нервуйте. Ведіть себе впевнено і невимушено, ніби знаєте, що вже отримали цю роботу. Це створить враження надійного співробітника, який знає свою роботу і знає собі ціну. Не видавайте нахабство за впевненість.

6. Не намагайтеся нав’язати свої закони. Це Ви зацікавлені в роботі, а не робота в Вас. Відповідайте на питання коротко і по суті. Заповніть пропоновані бланки і анкети.

7. Якщо Вам все ж хочеться поспілкуватися з майбутнім начальником, поговоріть про справи фірми. Не варто розповідати про свої хобі чи посиденьках. Така поведінка вважається поганим тоном.

8. До слів «Ви прийняті», завжди є шанс помилитися і все зіпсувати. Тож не розслабляйтеся і тримайте ситуацію під контролем.

9. Як би не пройшла співбесіда, залиште про себе хороше враження. Тож не хлопайте дверима, утримайтеся від гучних висловлювань. Можливо наступний претендент не підійде, і на посаду призначать саме Вас.

10. Протягом співбесіди намагайтеся випромінювати тільки позитивну енергію. Посміхайтеся і будьте доброзичливі.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.