Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

На низьких тонах: 4 способи впоратися з роздратуванням


Іноді ми навіть не підозрюємо, наскільки сильні негативні емоції ми здатні відчувати і як любимо занурюватися в деструктивний стан роздратування. Ми не приймаємо дії, спосіб мислення деяких людей, тому бурчимо і відпускаємо колючі зауваження на їхню адресу.

При цьому ми заштовхуємо глибше усвідомлення, що така поведінка не приносить ні краплі радості, а проблема – не в іншій людині або обставинах, а в нас самих. Роздратування – сигнал про внутрішні неполадки. Коли приходить це неприємне осяяння, виникає питання: «Як впоратися з цим почуттям?». Пропонуємо чотири дієвих способи перемогти в собі буркотуна.

1. Дивитися у “дзеркало”

Навколишні люди – наше дзеркало. Якщо нам не подобається чиясь присутність, значить, в поведінці цієї людини є те, що підсвідомо не подобається в нас самих.

Якщо хтось намагається викликати з у вас надто сильні емоції (агресію, роздратування, образу та ін.), спробуйте зрозуміти, що саме віддзеркалює ця людина. Дивлячись у «дзеркало», шукайте відповіді в собі і виправляйте свої недоліки – вони зникнуть у інших одразу ж.

2. Брати відповідальність за свої проблеми

Ваша дратівливість відносно іншої людини – ніщо у порівнянні з вашими справжніми турботами. Зриваючись на когось, ви просто шукаєте привід. Наприклад, не займатися своїми питаннями, не брати відповідальність за те, що відбувається, чи не аналізувати себе. Хочете бути вічним критиком чужого життя, забуваючи про своє? Тоді нічого не змінюйте.

3. Відпускати невиправдані очікування

Іноді ми сваримо інших, докоряючи їх у тому, що вони недостатньо цінують нашу турботу, прояви уваги. Це сигнал того, що саме ви десь «недолюбили», щось зробили не на “висоті”, але чекаєте похвали з думкою «А раптом вийде?». Будьте чесні з собою та не намагайтеся вимагати від інших того, чого самі дати не в змозі.

4. Давати навантаження тілу

Якщо у вас вирує дратівливість, не поспішайте виливати її на оточуючих. Щоб тверезо оцінити ситуацію, залишіться один на один із собою. Ідеально, якщо у вас є можливість змінити розумову діяльність на фізичну. Наприклад, покататися на велосипеді, сходити в тренажерний зал, вийти на прогулянку в парк та ін. Так ви заспокоїтеся і зможете раціонально продовжити спілкування з людиною, яка вас дратує.

Джерело: blog.rabota.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.