Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як схуднути на роботі: 4 основні кроки


Ви можете як завгодно довго тренуватися в неробочий час, а приходячи в офіс і об’їдаючись шкідливою їжею – зводити ефект від занять нанівець. Як виправити ситуацію і схуднути на роботі? Підказуємо разом з експертами.

З точки зору шкоди для фігури складно знайти місце небезпечніше, ніж офіс: ми проводимо тут по 8-9 годин щодня, постійно піддаємося спокусі чимось перекусити, мало рухаємося, нервуємо. Що в результаті призводить до набору ваги. Як це змінити? Відповідь знають Кен Ллойд і Стейсі Лора Ллойд, автори книги «Як не набрати вагу в офісі». Вони пропонують підійти до проблеми комплексно і переглянути ваш режим і звички так, щоб нічого не заважало вам знижувати вагу на роботі.

Крок перший: сповільніться і озирніться

Багато офісів, вважають автори бестселера, просто «скринька» із зайвими калоріями. Тут тобі і вазочка з цукерками, яка вічно стоїть на ресепшн, і автомат із снеками, і пиріжки, принесені турботливим колегою. Щоб протистояти спокусам, Кен Ллойд і Стейсі Лора Ллойд радять кожен раз включати усвідомленість: «Якщо ви роздумуєте покуштувати що-небудь з принесених колегою ласощів, пам’ятайте про те, що у вас дуже мало відомостей про їхні інгредієнти, – пишуть автори книги. – Якщо ж вас звуть на якесь корпоративне торжество, зробіть паузу і оцініть ситуацію. Наскільки ви голодні? Вирішіть прямо тут і зараз, чи будете ви куштувати запропоновані частування, і якщо так, то скільки, а потім дотримуйтеся своїх розрахунків».

Крок другий: налаштуйте свій режим харчування

Якщо ви пропустили сніданок або обід, ризик об’їстися на роботі «шкідливими ласощами» зростає в рази. Можливо, вранці, як вам здається, на сніданок не залишається часу – тоді вам на замітку «швидкі» білкові страви. Занадто поспішаєте? «Нехай вдома завжди будуть легкі продукти для сніданку, які можна прихопити з собою – найкраще невеликі. Тут безумовні фаворити – фрукти, особливо банани, йогурти, смузі. А ось злакові батончики вибирати не варто: в них стільки ж калорій і цукру, як в цукерках », – кажуть автори книги. Вони також не радять кавувати.

Те ж саме стосується обіду: багато хто з нас його сьогодні в гіршому випадку пропускають, в кращому – з’їдають на робочому місці. «Якщо ви жуєте і працюєте одночасно, висока ймовірність, що ви будете їсти неуважно. А це може викликати набір ваги – адже ви, швидше за все, переїдає», – коментують Кен Ллойд і Стейсі Лора Ллойд. — Тверезий розум і постійна увага до почуття голоду – необхідні компоненти контролю за вагою ». Тому найкращий спосіб не набирати вагу в офісі – це регулярно обідати. З одного боку, так вам простіше буде ігнорувати офісні нездорові перекуси, а з іншого – до вечора вас не буде долати звірячий голод.

Крок третій: додайте рухів

Багатогодинне сидіння – прямий шлях до зайвої ваги і проблем зі здоров’ям. Щоб уникнути цього, наші експерти радять додати рухи у ваше життя – і по дорозі на роботу і під час перебування в офісі.

* Влаштовуйте активні перерви. «Кожні 20-30 хвилин робіть перерву, вставайте і протягом 60 секунд робіть розминку, потім повертайтеся до роботи», – рекомендують автори книги.

* Перегляньте свої звички. Частину роботи можна виконувати стоячи. «Перевіряйте електронну пошту, розмовляйте по телефону, обговорюйте щось з колегами, не сідаючи на стілець або в крісло, – радять Кен Ллойд і Стейсі Лора Ллойд. – Головне, почати, далі мозок сам буде підказувати, які додаткові способи більше рухатися можна використовувати».

* Тренуйтеся за робочим столом. «Можна виконати кілька вправ прямо на робочому місці, – розповідають автори бестселера. – Відсуньтеся трохи назад зі стільцем, упріться в підлогу обома ступнями, а потім по черзі піднімайте і витягайте ноги паралельно підлозі від 5 до 10 секунд, потім повільно ставте їх на підлогу».

Офіс відкриває багато можливостей займатися з «фітнес-інвентарем», роль якого можуть виконувати канцелярське приладдя. «Якщо у вас є важкий степлер, прес-пап’є, повна пляшка води – використовуйте їх як обтяжувач. Перекладаючи його з однієї руки в іншу, покачайте м’язи, імітуйте рух весляра, поробіть махи руками або потягніться вгору, – пропонують Кен Ллойд і Стейсі Лора Ллойд. – А як щодо того, щоб покласти собі на коліна стопку-другу паперів, впертися пальцями ніг в підлогу і піднімати і опускати коліна по 50 разів? »

Крок четвертий: знижуйте рівень стресу

Стрес змушує нас гладшати. Ви, звичайно, навряд чи зможете змінити керівника на більш врівноваженого або відмовитися від частини завдань, які викликає у вас негативні емоції. Але вам під силу змінити ставлення до всього цього і використовувати будь-яку вільну хвилину, виконуючи вправи на релаксацію.

* Кілька разів протягом дня прикривайте очі на 2-3 хвилини і спостерігайте за своїм диханням або пробуйте подовжувати видихи.

* Хоча б раз на день постарайтеся усамітнитися на 10-15 хвилин (можна і в туалеті, так). Приділіть цей час будь-якій простій медитації.

* Скористайтеся технікою прогресивної м’язової релаксації. «Ідея в тому, щоб сидячи у себе в кабінеті або в будь-якому іншому тихому місці, зробити кілька глибоких вдихів і видихів, а потім напружити і розслабити м’язи всіх груп, починаючи з ніг», – радять автори книги.

* Увімкніть уяву. «Закривши очі, уявіть себе в улюбленому місці за якимось приємним заняттям: читанням, грою в теніс, серфінгом або просто ліниво лежачим на дивані. Мобілізуйте всі свої почуття: зосередьтеся на деталях картинки, запахах, звуках, тактильні відчуття, пов’язаних з цим місцем, – підказують Кен Ллойд і Стейсі Лора Ллойд. – Залишайтеся там, поки не відчуєте, що напруга спадає, потім відкрийте очі, ще раз глибоко вдихніть і повертайтеся до попередніх справ».

Спробуйте підкоригувати свій робочий режим, опираючись на ці поради, – навіть невеликі зміни допоможуть вам зберегти стрункість.

Джерело: www.jv.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.