Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як стати рішучим на роботі?


Аби ми процвітали і досягали успіху, наше життя має бути пронизане сміливістю. Мужність дає нам перевагу, відрізняє нас від конкурентів, допомагаючи досягати цілей, які ставимо перед собою ми самі, навколишні або наші компанії.

Рішучі ви в повсякденному житті? Якщо так, то вам властиво:

— Бути готовим йти на прорахований ризик. Це не означає злітати надто високо і ставити все в залежність від одного рішення. Просто треба постійно робити маленькі ставки, які поступово приведуть до великих досягнень у вашому житті. Наприклад, можна спробувати опублікувати написану вами дитячу книгу або придбати недорогу нерухомість як об’єкт для інвестицій.

— Не боятися зміщувати свою зону комфорту. Якщо вам дуже зручно, ви можете упустити цікавий досвід або можливості, які відкрили б зовсім нові перспективи, у тому числі і нові джерела радості. Знайдіть некомерційну організацію, яка займається тією ж справою, якою ви захоплені.

— Постійно вчитися, діяти і пробувати нове. Це робить вас більш гнучким і адаптованим. Ви навіть можете виявити, що щось, що раніше здавалося неможливим, цілком вам під силу. Чому б вам не піти на заняття з підвищення кваліфікації в місцевому університеті або не почати свою справу в якості додаткового проекту?

 Шукати способи застосування вже наявних можливостей на нових напрямках. Не обов’язково вчитися новому, щоб зробити прорив, можна вже засвоєне знання використовувати по-іншому. Припустимо, ви розбираєтеся в графічному дизайні, ось і почніть робити блог для свого роботодавця або створіть власний бізнес з оформлення сайтів.

— Прагнути заводити нові контакти і зв’язки. Шукайте партнерів, щоб розширювати свої можливості і спільно наближати успіх. Все життя – вибудовування відносин і зв’язків. Залишайтеся відкритими для нових можливостей, щоб знайомитися з людьми, збагачувати світогляд і розширювати мережу особистих і професійних контактів. Якщо ваші діти ходять в школу, беріть участь в роботі батьківського комітету чи в благодійних проектах.

— Постійно шукати оригінальні точки зору і орієнтири. Легко оточити себе людьми, думки і погляди яких збігаються з вашими власними. Однак свіжі точки зору і перспективи розгорнуть вашу свідомість у бік нових можливостей і допоможуть освоїти області, де якраз не вистачає ваших навичок, компетенції або талантів. Спілкуйтеся з колегами, конкурентами на загальногалузевих заходах, запитуйте думку незнайомих людей, що вони думають на ту чи іншу тему.

— Не робити поспішних висновків і не дозволяти страху спотворювати сприйняття. Поспішні висновки зводять бар’єри між вами і тими об’єктами або особами, щодо яких ви робите ці висновки. Можна неправильно витлумачити обставини, помилитися або скотитися до однобічних суджень. Дозволивши страху спотворювати вашу думку про когось або щось, ви створюєте перешкоди і обмеження тоді і там, де вони вам не потрібні.

— Бути готовим до змін і зустрічі з невідомим. На роботі і в буденному житті варто приймати зміни з оптимізмом, а не уникати їх або робити вигляд, що нічого не відбувається. Те, що невідомо сьогодні, може стати упізнаваним завтра. Плануйте і готуйтеся і до очікуваних, і до непередбачених сценаріїв.

— Зосередитися на вирішенні, а не на самій проблемі. Будьте в душі оптимістом, шукайте можливості замість складнощів, рішення замість головоломок, дивіться на плюси, а не на мінуси. Потім обачливо і рішуче розбирайтеся з труднощами, експериментуйте з відповідями на виклики і вчіться у процесі. Чим ви рухоміші і прагматичніші, тим швидше ви зможете впоратися з будь-якою перешкодою. У здоровому, сміливому житті переважає позитивне мислення, впевнені рішення і готовність подивитися на зміни і невідомість не як на причину для тривоги, а як на джерело можливостей. Те ж саме відбувається, коли ми стаємо лідерами, а разом з цим отримуємо відповідальність і одержимість своєю справою і ставимо пріоритетом довгострокову користь замість миттєвої вигоди.

Із нової книги Скотта Стейнберга “Кризис — это возможность. 10 стратегий, которые позволят вам процветать в эпоху перемен”

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.