Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як стати відомим і знайти своє призначення


Остін Клеон, письменник і художник, розповів не тільки про те, як стати відомим, але і як знайти своє призначення і визначитися з вибором творчого шляху.

1. Генієм бути необов’язково

Вважається, що творчість – це асоціальний процес: геній повинен володіти надздібностями, на нього ніщо не впливає, він безпосередньо пов’язаний з Богом або музою. Коли до нього приходить натхнення, його вражає немов блискавкою. Насправді, це не так. Великі ідеї з’являються на світ завдяки групі творчих людей – художників, галеристів, мислителів. Потрібно просто перебувати серед них і – копіювати, аналізувати, створювати свої шедеври.

2. Важливий процес

Здається, що творча людина має тримати свої ідеї та роботи під замком до тих пір, поки не створить дивовижний витвір, за допомогою якого вона спробує знайти з аудиторією спільну мову. Така позиція мала сенс в доцифровую епоху, коли художник міг вступити в зв’язок з аудиторією тільки завдяки виставці. Зараз за допомогою інтернету ви можете ділитися чим завгодно і коли завгодно зі своєю аудиторією. Визначте ту частину роботи, якою хочете поділитися зі світом, і викладіть її в інтернет. Розповідаючи про свій робочий процес, ми даємо людям відчути зв’язок з нашими роботами, що допоможе в просуванні продукту.

3. Діліться успіхами потроху кожен день

Раз на день, коли ви закінчили роботу, поверніться до того, що ви зафіксували, і знайдіть невеликий фрагмент, яким можна поділитися з вашою аудиторією. Якщо ви тільки почали, поділіться іменами тих, хто впливає на вас, хто надихає. Якщо ваш проект на середині, поділіться думками і напрацюваннями. Не має значення, яку форму спілкування ви виберете: пост в блозі, електронний лист, повідомлення в Twitter, відео на YouTube або щось інше.

4. Покажіть те, що ви знайшли

Іноді колекція платівок може сказати про вас більше, ніж ви самі. Дозвольте людям вивчати вас з музики, книг, статей – будь-яким знахідкам, які ви любите. Будьте чесним і відкритим, кажучи про те, що вам подобається, – тоді до вас прийдуть люди, які поділяють ваш смак і захоплення. Коли будете ділитися інформацією в соціальних мережах, не забудьте дати достовірне посилання на джерело, щоб ваш читач зміг глибше зрозуміти контекст.

5. Розповідайте хороші історії

Наші роботи самі по собі нічого не говорять. Люди хочуть знати, звідки з’явилися роботи, як вони зроблені, хто їх автор. Історії, які ви розповідаєте про ваші роботи, істотно впливають на те, як їх сприймає і розуміє глядач.

Як стати відомим і знайти своє призначення

6. Навчайте того, що знаєте

Якщо ви будете ділитися своїми секретами, це не означає, що у вас відразу ж з’являться конкуренти. Той факт, що хтось знає прийоми майстра, не гарантує, що цей хтось зможе відразу їх повторити. Коли ви говорите про те, в чому відмінно розбираєтеся, то залучаєте потрібну аудиторію, якій якраз потрібен такий професіонал, як ви.

7. Не перетворюйтеся на ходячу рекламу

Якщо ви хочете, щоб у вас були шанувальники, ви самі повинні бути шанувальником. Якщо хочете бути прийнятим суспільством, ви повинні бути гідним членом цього товариства. Говорячи в інтернеті тільки про себе, ви робите помилку. Робіть добре свою роботу і люди самі зацікавляться вами.

8. Навчіться тримати удар

Коли ви покажете свої роботи всьому світу, ви повинні бути готові до «хорошого, поганого і злого». Навчитися приймати удар можна, якщо часто ставити себе під удар. Показуйте багато робіт. Нехай люди кажуть, що хочуть. Все одно знайдуться ті, кому подобається те, що ви робите.

9. Продавайтеся

Після того, як вашою роботою, якою ви поділилися зі світом, починає цікавитися аудиторія, ви можете поступово перетворити своїх шанувальників в покровителів. Поставте на вашому сайті невелику віртуальну коробку для чайових або встановіть кнопку «Зробити внесок». Це проста дія, схожа з пусканням по колу капелюха на концерті. Якщо людям подобається те, що ви робите, вони дадуть вам пару доларів.

10. Продовжуйте

Люди, які домагаються того, чого хотіли, найчастіше йдуть до цього дуже довго. Не треба сильно розраховувати на успіх, потрібно лише припускати, що він можливий, і бути готовим скористатися можливістю, коли він буде наданий.

Остін Клеон «Покажи свою роботу! 10 способів зробити так, щоб тебе помітили»

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.