Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як відміна спецмит вплине на ціну авто в Україні


Здешевлення буде, тільки якщо курс долара знову не підніметься.

Після того, як Україна зніме спецмита на легкові автомобілі з бензиновими двигунами від 1,0 до 2,2 л, повинні подешевшати автомобілі.

Але якщо це відбудеться, то на яку величину? Отже, сьогодні розмір спецмита на легкові автомобілі з бензиновим двигуном об’ємом від 1,0 до 1,5 л становить 2,15% від мита. На машини з бензиновими моторами об’ємом від 1,5 до 2,2 л – 4,32%, передає Автоцентр.

Саме на таку величину, плюс 20% ПДВ, і теоретично повинна знизитися вартість ввезених в нашу країну автомобілів. Трохи? Ще б, адже спецмито діє вже 2,5 року і навесні 2016 року її і так повинні були скасувати. А тепер скасують на півроку раніше.

Однак, якщо спецмито скасують, наприклад, у вересні, а до цього часу курс гривні впаде ще на 1-2 грн. за долар, то вартість легковиків в гривнях не знизиться, залишиться на колишньому рівні або навіть підвищиться. Трохи більше може вплинути на ціноутворення автомобілів додатковий імпортний збір у розмірі 5%, який повинні скасувати до кінця нинішнього року.

Джерело: fakty.ictv.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.