Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як відміна спецмит вплине на ціну авто в Україні


Здешевлення буде, тільки якщо курс долара знову не підніметься.

Після того, як Україна зніме спецмита на легкові автомобілі з бензиновими двигунами від 1,0 до 2,2 л, повинні подешевшати автомобілі.

Але якщо це відбудеться, то на яку величину? Отже, сьогодні розмір спецмита на легкові автомобілі з бензиновим двигуном об’ємом від 1,0 до 1,5 л становить 2,15% від мита. На машини з бензиновими моторами об’ємом від 1,5 до 2,2 л – 4,32%, передає Автоцентр.

Саме на таку величину, плюс 20% ПДВ, і теоретично повинна знизитися вартість ввезених в нашу країну автомобілів. Трохи? Ще б, адже спецмито діє вже 2,5 року і навесні 2016 року її і так повинні були скасувати. А тепер скасують на півроку раніше.

Однак, якщо спецмито скасують, наприклад, у вересні, а до цього часу курс гривні впаде ще на 1-2 грн. за долар, то вартість легковиків в гривнях не знизиться, залишиться на колишньому рівні або навіть підвищиться. Трохи більше може вплинути на ціноутворення автомобілів додатковий імпортний збір у розмірі 5%, який повинні скасувати до кінця нинішнього року.

Джерело: fakty.ictv.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.