Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Які автомобілі купують українці в кризу


Падіння продажів автомобілів в Україні — не єдина реакція покупців на зростання гривневих цін. Вони стали по-іншому підходити до вибору автомобіля, керуючись як практичними, так і нашими національними особливостями. AUTO-Consulting проаналізував зміну смаків покупців на основі статистики продажів за перше півріччя 2015-го.

Всього за червень місяць було продано 3,4 тис нових авто. А за півріччя — 17623 авто. У порівнянні з червнем минулого року це на 58% менше, а порівняно 6 місяцями 2014 падіння становило 68%.

Але змінилося не тільки співвідношення продажів нових і б/в авто, а й переваги українців у виборі автомобіля. Що цілком природно, адже гривневі ціни на машини в порівнянні з минулим роком збільшилися мінімум удвічі-втричі.

Чим дорожче автомобілі, тим менше вплинула на їх продаж ситуація в країні. І, відповідно, — чим дешевше — тим більше. Найсильніше впали продажі найдоступніших і масових авто, в ціновій категорії Low Cost. Обсяги реалізації нових авто скоротилися тут майже на 78%. А продажі найдорожчих авто — Luxury — всього на 38%. Тобто — удвічі менше.

Відносно небагато в порівнянні з минулим роком, за даними AUTO-Consulting, скоротилися продажі автомобілів Premium класу. На 41%. І більше, ніж на 60% скоротилися продажі автомобілів середньої цінової категорії Volume.

А нові комерційні авто Premium класу у продажі навіть зросли. Порівняно з минулим роком — більше, ніж на 13%. Це сталося завдяки гарному старту продажів Mercedes-Benz V-класу.

Тобто падіння курсу гривні найсильніше вдарило по купівельної спроможності потенційних власників масових і доступних автомобілів.

Джерело: ukrautonews.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.