Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як успішні люди проводять вечір у неділю


Чекаєш цих вихідних, а пролітають вони – не встигнеш озирнутися. Увечері в неділю на нас накочує туга, і останні години відпочинку витікають, як пісок крізь пальці. Успішні люди вміють справлятися з цією проблемою. Чому б не взяти з них приклад?

Нудьга недільного вечора – почуття, знайоме багатьом з нас. Відповідно до соцопитувань, 76% людей відчувають в цей час пригніченість і роздратування.

Але неділю можна провести і приємно і з користю. Потрібен тільки правильний настрій і відповідне заняття: розібратися зі справами, розслабитися або провести час з близькими.

Успішні люди знають, як отримати вигоду з недільного вечора. Вони …

Як успішні люди проводять вечір у неділю

1. Проводять час з сім’єю, друзями і близькими

У будні у них, швидше за все, не буде часу для неформального спілкування і відвертих розмов, стверджує Рой Коен, бізнес-тренер і автор книги «Професійний гід по виживанню на Уолл-стріт». Так що більшу частину недільних вечорів вони присвячують сім’ї.

2. Планують щось приємне

«Це, мабуть, найважливіше, – каже Лора Вандеркам. – Таке планування продовжує вихідні і допомагає сконцентруватися на тому, що доставляє радість, а не на думках про понеділок». Сімейні вечері, похід в кіно або спа, гра в боулінг – варіантів безліч. Головне, все це заздалегідь спланувати.

Як успішні люди проводять вечір у неділю

3. Займаються спортом

Вандеркам пише, що продюсер реаліті-шоу Елайза Розен о шостій вечора по неділях займається «гарячою» йогою. Вона стверджує: «Для мене це прекрасний спосіб позбутися від накопичених за тиждень токсинів і підготуватися до понеділка».

4. Вибирають здорову їжу

Пара келихів улюбленого каберне, звичайно, спокуслива штука. Але психотерапевт і керівник психологічного центру Urban Balance Джойс Мартер нагадує, що алкоголь – депресант, через який вранці ви будете почувати себе менш енергійним.

«Краще приготуйте здорову вечерю і доповніть її трав’яним чаєм або водою з лимоном», – радить вона.

5. Складають плани на наступний тиждень

За словами бізнес-тренера Марші Еган, багато хто воліє недільного вечора планувати ділові зустрічі, цілі і дедлайни на наступний тиждень. Головне, не перевтомлюватися в процесі.

Як успішні люди проводять вечір у неділю

6. Читають

Більшість відомих людей читає щовечора перед сном, і недільний вечір – не виняток.

7. Відповідають на дзвінки і листи

Недільного вечора у них з’являється час для відповідних дзвінків друзям і рідним і для особистих електронних листів і повідомлень, на які було коли відволікатися весь тиждень.

8. Виходять з мережі

Відповівши на листи і повідомлення, перед сном вони займаються чим завгодно, тільки не роботою, стверджує кар’єрний експерт Майкл Керр. Вони не кидаються щохвилини перевіряти пошту і намагаються не зациклюватися на питаннях, пов’язаихі з роботою.

9. Розслабляються

У вечір неділі просто влаштуйтеся зручніше і розслабтеся. Вашому тілу і розуму потрібен час для перезавантаження. Якщо ви знаєте, що попереду насичена тиждень, то хороший сон і здорова їжа просто необхідні. Це паливо для тіла і розуму.

10. Займаються волонтерством

Ще один відмінний спосіб завершити вихідні – побути волонтером. Ніщо так не відволікає від власних проблем, як допомога людям, яким пощастило менше, ніж вам.

Як успішні люди проводять вечір у неділю

11. Планують свій сон

Хронічна нестача сну небезпечна. Експерти нагадують: важливо сформувати звичку лягати спати щодня в один і той же час. Це важливо, якщо ви хочете почати робочий тиждень бадьорим і відпочилим.

Лора Вандеркам пропонує відраховувати потрібну кількість годин сну від часу, коли вам потрібно вставати, і ставити будильник, який нагадає, що пора лягати.

«Найгірше, що ви можете зробити – не спати до пізньої ночі, а потім спати весь ранок, – впевнена вона. – Наша сила волі обмежена. Навіщо витрачати її на суперечки з самим собою вранці і вмовляння про додаткові п’ять хвилин сну?»

12. Рефлексують

Кінець тижня – хороший час, щоб зупинитися і розібратися у власних почуттях, особливо якщо вас чекає важкий понеділок. Можна записати думки на аркуші паперу – це допомагає дістатися до витоків тривоги і зрозуміти, що все насправді не так уже й погано.

У будь-якому випадку, цей процес стане хорошим емоційним розвантаженням, впевнений професор Джеймс Кемпбелл Куїк з Техаського університету. «Виплеснути все на папір – практично катарсис … Ви обнуляєте систему і починаєте понеділок з новими силами».

Як успішні люди проводять вечір у неділю

13. Духовно збагачуються

Недільного вечора ви можете долучитися до якоїсь культурної події: відправитися в картинну галерею або на фотовиставку, відвідати спектакль, подивитися місцеві історичні пам’ятки.

14. Спілкуються з колегами

Можна піти привітати колишнього колегу з новою посадою або провести час з приятелем із сусіднього відділу. Якщо решту тижня ви зайняті, неділя – зручний день для підтримки таких знайомств.

15. Закінчують вихідні на підйомі

«Понеділок настане незалежно від вашого до нього ставлення, – нагадує організаційний психолог Майкл Вудвард, автор книги «Твій особистий план». – Так що під кінець вихідних намагайтеся мислити в позитивному ключі і концентруватися на позитивному досвіді».

Джерело: businessinsider.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.