Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як успішні люди проводять вечір у неділю


Чекаєш цих вихідних, а пролітають вони – не встигнеш озирнутися. Увечері в неділю на нас накочує туга, і останні години відпочинку витікають, як пісок крізь пальці. Успішні люди вміють справлятися з цією проблемою. Чому б не взяти з них приклад?

Нудьга недільного вечора – почуття, знайоме багатьом з нас. Відповідно до соцопитувань, 76% людей відчувають в цей час пригніченість і роздратування.

Але неділю можна провести і приємно і з користю. Потрібен тільки правильний настрій і відповідне заняття: розібратися зі справами, розслабитися або провести час з близькими.

Успішні люди знають, як отримати вигоду з недільного вечора. Вони …

Як успішні люди проводять вечір у неділю

1. Проводять час з сім’єю, друзями і близькими

У будні у них, швидше за все, не буде часу для неформального спілкування і відвертих розмов, стверджує Рой Коен, бізнес-тренер і автор книги «Професійний гід по виживанню на Уолл-стріт». Так що більшу частину недільних вечорів вони присвячують сім’ї.

2. Планують щось приємне

«Це, мабуть, найважливіше, – каже Лора Вандеркам. – Таке планування продовжує вихідні і допомагає сконцентруватися на тому, що доставляє радість, а не на думках про понеділок». Сімейні вечері, похід в кіно або спа, гра в боулінг – варіантів безліч. Головне, все це заздалегідь спланувати.

Як успішні люди проводять вечір у неділю

3. Займаються спортом

Вандеркам пише, що продюсер реаліті-шоу Елайза Розен о шостій вечора по неділях займається «гарячою» йогою. Вона стверджує: «Для мене це прекрасний спосіб позбутися від накопичених за тиждень токсинів і підготуватися до понеділка».

4. Вибирають здорову їжу

Пара келихів улюбленого каберне, звичайно, спокуслива штука. Але психотерапевт і керівник психологічного центру Urban Balance Джойс Мартер нагадує, що алкоголь – депресант, через який вранці ви будете почувати себе менш енергійним.

«Краще приготуйте здорову вечерю і доповніть її трав’яним чаєм або водою з лимоном», – радить вона.

5. Складають плани на наступний тиждень

За словами бізнес-тренера Марші Еган, багато хто воліє недільного вечора планувати ділові зустрічі, цілі і дедлайни на наступний тиждень. Головне, не перевтомлюватися в процесі.

Як успішні люди проводять вечір у неділю

6. Читають

Більшість відомих людей читає щовечора перед сном, і недільний вечір – не виняток.

7. Відповідають на дзвінки і листи

Недільного вечора у них з’являється час для відповідних дзвінків друзям і рідним і для особистих електронних листів і повідомлень, на які було коли відволікатися весь тиждень.

8. Виходять з мережі

Відповівши на листи і повідомлення, перед сном вони займаються чим завгодно, тільки не роботою, стверджує кар’єрний експерт Майкл Керр. Вони не кидаються щохвилини перевіряти пошту і намагаються не зациклюватися на питаннях, пов’язаихі з роботою.

9. Розслабляються

У вечір неділі просто влаштуйтеся зручніше і розслабтеся. Вашому тілу і розуму потрібен час для перезавантаження. Якщо ви знаєте, що попереду насичена тиждень, то хороший сон і здорова їжа просто необхідні. Це паливо для тіла і розуму.

10. Займаються волонтерством

Ще один відмінний спосіб завершити вихідні – побути волонтером. Ніщо так не відволікає від власних проблем, як допомога людям, яким пощастило менше, ніж вам.

Як успішні люди проводять вечір у неділю

11. Планують свій сон

Хронічна нестача сну небезпечна. Експерти нагадують: важливо сформувати звичку лягати спати щодня в один і той же час. Це важливо, якщо ви хочете почати робочий тиждень бадьорим і відпочилим.

Лора Вандеркам пропонує відраховувати потрібну кількість годин сну від часу, коли вам потрібно вставати, і ставити будильник, який нагадає, що пора лягати.

«Найгірше, що ви можете зробити – не спати до пізньої ночі, а потім спати весь ранок, – впевнена вона. – Наша сила волі обмежена. Навіщо витрачати її на суперечки з самим собою вранці і вмовляння про додаткові п’ять хвилин сну?»

12. Рефлексують

Кінець тижня – хороший час, щоб зупинитися і розібратися у власних почуттях, особливо якщо вас чекає важкий понеділок. Можна записати думки на аркуші паперу – це допомагає дістатися до витоків тривоги і зрозуміти, що все насправді не так уже й погано.

У будь-якому випадку, цей процес стане хорошим емоційним розвантаженням, впевнений професор Джеймс Кемпбелл Куїк з Техаського університету. «Виплеснути все на папір – практично катарсис … Ви обнуляєте систему і починаєте понеділок з новими силами».

Як успішні люди проводять вечір у неділю

13. Духовно збагачуються

Недільного вечора ви можете долучитися до якоїсь культурної події: відправитися в картинну галерею або на фотовиставку, відвідати спектакль, подивитися місцеві історичні пам’ятки.

14. Спілкуються з колегами

Можна піти привітати колишнього колегу з новою посадою або провести час з приятелем із сусіднього відділу. Якщо решту тижня ви зайняті, неділя – зручний день для підтримки таких знайомств.

15. Закінчують вихідні на підйомі

«Понеділок настане незалежно від вашого до нього ставлення, – нагадує організаційний психолог Майкл Вудвард, автор книги «Твій особистий план». – Так що під кінець вихідних намагайтеся мислити в позитивному ключі і концентруватися на позитивному досвіді».

Джерело: businessinsider.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.