Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.09.2023

Jeep Wagoneer S ймовірно зʼявиться в Європі в 2025 році

Велика трійка американських компаній – General Motors, Ford і Jeep – все ще дещо відстають у плані пропозиції електромобілів. Це стосується навіть великих позашляховиків, які повинні бути прерогативою американських виробників. Однак з Wagoneer S компанія Jeep незабаром випустить великий електричний позашляховик.

Кажуть, що нова топова модель бренду отримає близько 450 кВт і, таким чином, розганятиметься до сотні за 3,5 секунди. Запас ходу складе близько 600 км, пише Autocar, не називаючи джерела. За словами представників Jeep, назва Wagoneer S є лише попереднім позначенням, остаточне ім’я поки що не розголошується.

Автомобіль з’явиться на ринку в 2024 році, але спочатку тільки в США, адже орієнтований в першу чергу на американських клієнтів. Понад п’ятиметрова модель добереться і до Європи: з 2025 року в обмеженій кількості вона надійде до Європи. Jeep Wagoneer S буде конкурувати в преміум-сегменті і складе конкуренцію BMW iX.

Нова лінійка електромобілів Jeep включатиме чотири моделі, в тому числі Jeep Avenger початкового рівня, який вже продається, Wagoneer S і Jeep Recon. Про четверту модель поки що нічого не відомо.

В той час як Avenger все ще базується на старій платформі eCMP, Wagoneer S – одна з перших моделей Stellantis, яка базується на новій платформі STLA Large. Те саме стосується і Recon, своєрідної електричної версії Wrangler. Очікується, що обидві новинки матимуть спільні компоненти. Recon також, ймовірно, матиме такі ж дати виходу на ринок, як і Wagoneer S. Рік тому компанія заявила: “Виробництво цього глобального позашляховика розпочнеться в Північній Америці в 2024 році і буде продаватися на основних ринках по всьому світу, включаючи Європу”.

Батареї та силові агрегати, ймовірно, будуть схожими у Recon та Wagoneer S. Однак поки що невідомо, які саме силові агрегати будуть встановлені. Платформа STLA Large, яку представили вперше в 2021 році, підтримує батареї ємністю від 101 до 118 кВт-год і ведучі мости потужністю від 150 до 330 кВт. Два приводних мости в повнопривідних автомобілях роблять можливими 450 кВт. Stellantis визначила максимальний запас ходу платформи у 2021 році на рівні 800 км.

Jeep Wagoneer S вже був представлений рік тому, разом з Avenger і Recon. Модель під назвою Wagoneer вже продається в США з 2021 року. Це 5,45-метровий, восьмимісний “повнорозмірний позашляховик”. Модель Grand Wagoneer, яка також пропонується, не більша, а лише краще оснащена. Однак є також версія довжиною 5,76 м під назвою Wagoneer L або Grand Wagoneer L. Усі моделі мають задній привід у стандартній комплектації, а система повного приводу доступна за додаткову плату.

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.