Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Їжа для розуму: 8 продуктів, щоб «зарядити» мозок


Ми повністю згодні з популярною фразою, що людина – те, що вона їсть. Наш раціон впливає не тільки на фігуру, блиск волосся і гладкість шкіри, але і на пам’ять, реакцію і гостроту розуму.

Дотримуючись правильного режиму харчування і підібравши прості, але корисні продукти, ми можемо не тільки залишатися в тонусі, а й підвищити свою продуктивність. Головне пам’ятати, що основний принцип здорового харчування – це помірність і баланс. І не забувайте, що універсальних порад в цьому питанні не існує, так що орієнтуйтеся на свій організм.

1. Цільнозернові продукти

Цільнозернові продукти

Наш мозок, як і будь-який інший орган в організмі, не може працювати без харчування. Здатність концентрувати увагу досягається завдяки стабільному постачанню енергією у вигляді глюкози. Цільнозернові продукти – як раз один з кращих варіантів для повільного вивільнення глюкози. Завдяки їм ви зможете залишатися активним протягом всього дня. Вибирайте для свого обіду висівки, хліб з висівками або макарони з цільного зерна.

2. Риба

Риба

Наш організм не здатний виробляти незамінні жирні кислоти і повинен отримувати їх з продуктами харчування. Морська і океанічна риба – найбільш ефективне джерело омега-3. Саме в жирній рибі знаходяться такі «готові до використання» хімічні елементи, які легко засвоїти організму. Найбільш багатими їх джерелами вважаються лосось, форель, скумбрія, оселедець, сардини і кілька. Гарним доповненням також може стати лляне або соєве масло, плоди гарбуза або соєві боби.

3. Чорниця

Чорниця

Дослідження показують, що багата на антиоксиданти чорниця не тільки позитивно впливає на загальний стан організму і зір, але і сприяє поліпшенню короткострокової пам’яті.

4. Смородина

Смородина

Вітамін C, одним з основних джерелом якого вважається смородина, давно славиться своїми властивостями щодо поліпшення концентрації уваги і прискоренню мозкової діяльності.

5. Гарбузове насіння

Гарбузове насіння

Експерти вважають, що однією жмені насіння гарбуза досить, щоб заповнити денну норму цинку, необхідного для поліпшення пам’яті і розумових здібностей.

6. Броколі

Броколі

Капуста броколі – відмінне джерело вітаміну К, який значно покращує розумові здібності і пізнавальну функцію мозку.

7. Шавлія

Шавлія

Шавлія цінується не тільки завдяки своєму унікальному аромату, але і як хороший помічник для пам’яті. Її можна вживати як в сирому вигляді, так і в якості приправи або чаю.

8. Горіхи

Горіхи

Один з незаперечних лідерів серед продуктів, які допомагають роботі нашого мозку. Дослідження показують, що горіхи запобігають погіршенню пам’яті. Крім того, горіхи є багатим джерелом вітаміну Е (поліпшує споживання тканинами кисню), який також можна знайти в зелених овочах, яйцях і коричневому рисі.

Джерело: www.bbcgoodfood.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.