Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

John Deere зупинив роботу в росії та білорусі

Американська компанія John Deere зупинила роботу в росії та білорусі. Виробник скасував поставки техніки, запчастин й онлайн-підтримку.

Офіційну заяву компанія опублікувала 10 березня на офіційному сайті.

John Deere глибоко засмучений значним загостренням подій в Україні. Безпека, благополуччя та добробут наших співробітників у цьому регіоні залишаються головним пріоритетом компанії, і ми продовжуємо надавати підтримку та підтримувати тісний зв’язок з нашими постраждалими підрозділами, надаючи необхідні ресурси, коли це можливо. Наші думки — з нашими співробітниками, їхніми сім’ями, а також з нашими дилерами, клієнтами та всіма, кого торкнулася ця криза. Два тижні тому ми припинили постачання машин до росії, а потім і до білорусі.” – йдеться в заяві виробника.

В компанії продовжують уважно стежити за ситуацією, повністю дотримуючись американських та міжнародних санкцій. Крім того, Фонд John Deere безпосередньо співпрацює з низкою організацій, включаючи численні агенції ООН, з метою мобілізації ресурсів для підтримки українців, які постраждали від кризи.

Як заявляють в John Deere, місія компанії полягає й завжди полягала в тому, щоб допомогти нашим клієнтам годувати світ.

Джерело: traktorist.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.