Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Карлос Гон залишив пост генерального директора Nissan


62-річний Карлос Гон залишив пост генерального директора Nissan, залишивши за собою членство в раді директорів. Відзначимо, що за ним також залишається посада головного виконавчого директора фірми Renault і альянсу Renault-Nissan. Офіційно пана Гона знімуть з посади першого квітня, а його пост займе директор Хірото Саікаве. Він на рік старший за Гона і працює в Ніссані з 1977 року. Саікава також є головою Асоціації автовиробників Японії (JAMA).

За словами самого Карлоса Гона, він тепер зможе більше часу приділяти альянсу, його розширенню і реалізації конкурентних переваг. Що стосується самої компанії Nissan, 31 березня завершиться виконання середньострокового плану Power 88, запущеного ще в 2011 році. Ініціатива передбачала підвищення якості продукції, зростання продажів і частки ринку. Деякі з поставлених цілей досягти вдалося. Зокрема минулий рік компанія Nissan Motor завершила зі зростанням в 2,5% – 5,56 мільйонів проданих машин.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.