Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Карлос Гон залишив пост генерального директора Nissan


62-річний Карлос Гон залишив пост генерального директора Nissan, залишивши за собою членство в раді директорів. Відзначимо, що за ним також залишається посада головного виконавчого директора фірми Renault і альянсу Renault-Nissan. Офіційно пана Гона знімуть з посади першого квітня, а його пост займе директор Хірото Саікаве. Він на рік старший за Гона і працює в Ніссані з 1977 року. Саікава також є головою Асоціації автовиробників Японії (JAMA).

За словами самого Карлоса Гона, він тепер зможе більше часу приділяти альянсу, його розширенню і реалізації конкурентних переваг. Що стосується самої компанії Nissan, 31 березня завершиться виконання середньострокового плану Power 88, запущеного ще в 2011 році. Ініціатива передбачала підвищення якості продукції, зростання продажів і частки ринку. Деякі з поставлених цілей досягти вдалося. Зокрема минулий рік компанія Nissan Motor завершила зі зростанням в 2,5% – 5,56 мільйонів проданих машин.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.