Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Кращий час для кави (відео)


Чимало з нас прокидаються вранці і починають день з негайного пошуку коричневої води, на яку ми молимося, як первісні люди. Вчені ASAP пояснюють, що це абсолютно неправильно, в цьому випадку кофеїн не збільшує природну енергію в нашому організмі.

Так який же час найкращий, щоб випити кави?

Все залежить від часу доби і рівня кортизолу в організмі, який, як відомо, змінюється протягом доби. Так от, перший піковий рівень кортизолу припадає на 8:00 – 9:00 години ранку. Саме в період високої концентрації кортизолу в крові не варто пити каву. Чому? Тому що це буде просто марно і не ефективно: рівень природної пильності у вас і так високий в цей період доби під впливом кортизолу. Каву краще пити тоді, коли кортизол виробляється в організмі в меншій кількості, а вам в цей час необхідно підбадьоритися, зосередитися, сконцентруватися. Штучним способом цього можна домогтися випивши чашечку міцної кави. Є кілька пікових станів рівня кортизолу в організмі людини – це, приблизно, 8:00 – 9:00 години ранку, як було сказано раніше, потім 11:30 – 13:00 годин дня та між 17:30 і 18:30 годинами вечора . Отже, для того, щоб насолоджуватися кавою і бути в тонусі, краще пити її до або після вказаних проміжків часу.

Звучить приголомшливо, але вчені не завжди говорять те, що ми хочемо почути

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.