Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Kia готує для EV9 меншого брата. Наразі вже готовий концепт.

Kia презентує концепт EV5. Електричний позашляховик виглядає надзвичайно схожим на свого старшого брата і вперше буде представлений у Китаї.

Через кілька днів після презентації семимісного EV9, Kia показала на “Chinese EV Day”, як може виглядати дещо менший електричний позашляховик бренду. І не дивно, що Concept EV5 виглядає як зменшений EV9, прикрашений звичними для концепт-карів фішками.

Зовнішність

Значною мірою закрита передня частина Kia Concept EV5 круто здіймається вгору і обрамлена вертикальними світлодіодними смугами, які знизу згинаються всередину. Зверху вони облямовані вузькою смугою, яка згинається вниз по центру і переосмислює часто цитований тигровий ніс Kia з його анімованим світловим візерунком “Star Map”, який не видно, коли автомобіль вимкнений.

Злегка вигнутий передній капот привертає увагу до круто вигнутого лобового скла, яке перетікає в майже горизонтальну лінію даху. Він дуже м’яко нахиляється до задньої частини. Нижня лінія вікон також залишається майже горизонтальною і піднімається лише в районі заднього бокового вікна. Вид збоку демонструє сильно розширені кутові колісні арки з додатковим пластиковим облицюванням.

Класичні зовнішні дзеркала заднього виду з їх кутастою формою демонструють близький до серійного статус концепт-кара. Дверних ручок не видно, зате видно 21-дюймові колісні диски з оригінальним дизайном.

Ззаду ліхтарі далеко заходять у верхні частині крил. Задні двері виглядають пласкими і масивними. Вони закриваються зверху інтегрованим спойлером, який у межує з візуальним вирізом у С-подібній стійці.

У нижній частині заднього бампера Kia Concept EV5 має пластиковий захист, який контрастує з лакофарбовим покриттям під назвою “Iceberg Matte Green”.

Інтер’єр

Світлий салон Concept EV5 побудований компанією Kia на абсолютно пласкій підлозі. Інтер’єр, який значною мірою виконаний у м’ятно-зеленому кольорі, демонструє надзвичайно лаконічний дизайн і виготовлений з екологічно чистих матеріалів на основі екстракту водоростей або перероблених PET-пляшок.

Найбільш вражаючими деталями є компактні восьмикутні дефлектори для повітря і горизонтально розміщений монітор, який тягнеться від водійського сидіння до центру приладової панелі. Приладова панель здається плаваючою і має лише кілька кнопок у центрі. Навколишнє освітлення можна регулювати.

Педалі, центральна консоль і сидіння, включаючи підголівники, виконані так само філігранно. Сидіння можуть бути повернуті назовні, щоб полегшити посадку і висадку. У багажному відділенні є розкладна аварійна лавка, на яку пасажири сідають у напрямку, протилежному напрямку руху. Панорамний дах вдень слугує сонячним колектором, а з настанням темряви відкриває вид на зоряне небо.

Серійний автомобіль на платформі E-GMP

Компанія Kia поки що не коментує технології, на яких побудований концепт EV5. Дуже ймовірно, що серійна версія буде використовувати електричну глобальну модульну платформу (E-GMP) Hyundai Group. Гнучка підструктура також використовується для EV9 і для вже доступних моделей Hyundai Ioniq 5, Kia EV6 і Genesis GV60. Платформа дозволяє встановлювати як одномоторний задній привід, так і двомоторний повний привід, а також пропонує простір для акумуляторних батарей, які забезпечують запас ходу близько 500 кілометрів. Завдяки 800-вольтній технології можлива особливо швидка зарядка.

Ключові технічні моменти платформи E-GMP

  • Максимальна швидкість: 260 км/год
  • Максимальна потужність: 600 к.с.
  • Запас ходу базової моделі: 500 км (WLTP)
  • Час заряджання: 18 хвилин для 80-відсоткового заряду; п’ять хвилин на 100 кілометрів
  • Технологія зарядки: 800 вольт, без адаптера також заряджається на 400-вольтових станціях
  • Двонаправлена зарядка: Автомобіль-2-зарядка потужністю 3,5 кВт
  • Задній привід, з додатковим двигуном повний привід
  • Інтегрований ведучий міст IDA
  • П’ятиланковий задній міст
  • Вихід на ринок Китаю

Серійна модель Kia EV5 буде запущена трохи згодом в 2023 році, спочатку в Китаї. “Деталі майбутніх планів щодо інших світових ринків будуть оголошені в належний час”, – кажуть у Kia. Оскільки корейці привозять EV9 до Європи, можна припустити, що EV5 доїде і до нас.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.