Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Kia повністю електрофікує свій модельний ряд

У компанії Kia амбітні екологічні плани, що включають в себе повну відмову від ДВЗ. Оголошено, що з 2040 року корейська марка продаватиме в усьому світі виключно електромобілі, а до 2045 року стане вуглецево-нейтральною.

В рамках глобальної стратегії Plan S, яка включає в себе повну електрифікацію модельного ряду в Європі до 2035 року, Kia розробляє також перший у своїй історії автомобіль на водневих паливних елементах.

Крім того, компанія починає переводити свої заводи в Кореї, США, Китаї та Індії на використання електроенергії від сонячних батарей. А вже у 2030 році весь корпоративний парк компанії складуть виключно електромобілі.

Kia також заявляє, що до 2040 року всі її виробничі підприємства будуть працювати на поновлюваних джерелах енергії. Завод компанії в Словаччині вже перейшов на екологічно чисту енергію.

А ще через п’ять років корейський автовиробник планує знизити обсяг викидів вуглекислого газу на 97% від рівня 2019 року – і досягти вуглецевої нейтральності, тобто балансу між викинутими та нейтралізованими обсягами CO2.

Зараз Kia випускає чотири моделі електромобілів: електричні версії ДВС-моделей Soul EV і Niro EV, паркетник Kia EV6, а також вантажівка Kia Bongo EV, які продаються тільки в Кореї. А вже 17 листопада в Лос-Анджелесі, дебютує великий кросовер Kia EV9.

До 2025 року корейський автовиробник збирається зайняти 6,6% світового ринку електромобілів, а роком пізніше довести щорічний тираж екологічно чистих автомобілів до 500 тисяч. Для цього в найближчі п’ять років Kia запустить в продаж сім нових електричних моделей.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.