Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Kia представить відразу сім нових електромобілів до 2027 року

Південнокорейський автовиробник Kia (до речі, тепер він називається саме так, а не Kia Motors, як раніше) в черговий раз нагадав про стратегію Plan S, в рамках якої буде представлено сім абсолютно нових електромобілів вже до 2027 року. Однак, перша модель нової лінійки побачить світ набагато раніше в першому кварталі 2021 року, тобто в найближчі місяці.

Майбутня лінійка батарейних електромобілів Kia буде складатися з легкових моделей, кросоверів і пасажирських мінівенів на базі платформи ElectricGlobal Modular Platform (EGMP) від спорідненої компанії Hyundai Motor Group. Окремо буде розроблятися лінійка комерційних автомобілів (PBV, PurposeBuilt Vehicle) на основі скейтбоардплатформ, розроблених спільно з стартапами Canoo і Arrival. Такі платформи дозволять легко варіювати модульні кузови, задіюючи різноманітні рішення для різних завдань.

Перший електромобіль нового сімейства Kia буде представлений вже в першому кварталі 2021 року. Представники компанії відзначили, що він буде побудований на основі фірмової платформи EGMP, отримає запас ходу понад 500 км і зможе заряджатися на швидкісних зарядних станціях менш, ніж за 20 хвилин (можливо йдеться про заряд в діапазоні 20-80%) .

Новинка стане першою моделлю бренду Kia з новим логотипом, а її дизайн «натхненний кроссоверами» з чого можна зробити висновок, що мова йде про серійну версію концепту Kia Imagine, представленого ще у 2019 році.

З новою лінійкою Kia планує зайняти 6,6% глобального ринку електромобілів до 2025 року і вийти на продажі близько 500 тис. електромобілів на рік до 2026 року.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.