Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Kia представить відразу сім нових електромобілів до 2027 року

Південнокорейський автовиробник Kia (до речі, тепер він називається саме так, а не Kia Motors, як раніше) в черговий раз нагадав про стратегію Plan S, в рамках якої буде представлено сім абсолютно нових електромобілів вже до 2027 року. Однак, перша модель нової лінійки побачить світ набагато раніше в першому кварталі 2021 року, тобто в найближчі місяці.

Майбутня лінійка батарейних електромобілів Kia буде складатися з легкових моделей, кросоверів і пасажирських мінівенів на базі платформи ElectricGlobal Modular Platform (EGMP) від спорідненої компанії Hyundai Motor Group. Окремо буде розроблятися лінійка комерційних автомобілів (PBV, PurposeBuilt Vehicle) на основі скейтбоардплатформ, розроблених спільно з стартапами Canoo і Arrival. Такі платформи дозволять легко варіювати модульні кузови, задіюючи різноманітні рішення для різних завдань.

Перший електромобіль нового сімейства Kia буде представлений вже в першому кварталі 2021 року. Представники компанії відзначили, що він буде побудований на основі фірмової платформи EGMP, отримає запас ходу понад 500 км і зможе заряджатися на швидкісних зарядних станціях менш, ніж за 20 хвилин (можливо йдеться про заряд в діапазоні 20-80%) .

Новинка стане першою моделлю бренду Kia з новим логотипом, а її дизайн «натхненний кроссоверами» з чого можна зробити висновок, що мова йде про серійну версію концепту Kia Imagine, представленого ще у 2019 році.

З новою лінійкою Kia планує зайняти 6,6% глобального ринку електромобілів до 2025 року і вийти на продажі близько 500 тис. електромобілів на рік до 2026 року.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.