Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Kia прискорює електрифікацію

Південнокорейський автовиробник KIA вже планує щорічні продажі 1,6 мільйона електромобілів до 2030 року. У 2030 році Kia хоче досягти річного обсягу продажів у 4,3 мільйона одиниць, у тому числі 2,38 мільйона електрифікованих транспортних засобів. Таким чином, Kia має намір стати провідним брендом електромобілів і збільшити частку електромобілів у загальному обсязі продажів до 55% до 2030 року. У порівнянні з метою на 2030 рік, оголошеною в 2022 році, це означає збільшення на 7,5 відсотка.

З оновленням стратегії KIA збільшила свої річні цілі з продажу електромобілів до 1 мільйона одиниць у 2026 році та 1,6 мільйона одиниць у 2030 році. Це на 25% та 33% більше, ніж було оголошено рік тому.

Компанія планує продовжувати впроваджувати нові технології у свою продукцію та оснащувати всі нові моделі, випущені з 2025 року, функціями підключення до мережі, які дозволять клієнтам оновлювати та оптимізувати продуктивність автомобіля за допомогою оновлень по повітрю (OTA).

Що стосується технології автономного водіння, то EV9 буде оснащений HDP (Highway Drive Pilot) – технологією автономного водіння 3-го рівня, яка дозволяє водієві керувати автомобілем “без рук” за певних умов.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.