Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Kia хоче співпрацювати зі стартапом для переробки акумуляторів

Батареї електромобілів поступово стають проблемою для довкілля і їх слід переробляти. Kia знайшла партнера для такого завдання – корейський автовиробник тепер співпрацює з Encore | DB, компанією Deutsche Bahn. Нова компанія використовує акумуляторні батареї з усієї Європи для виробництва та продажу так званих систем зберігання акумуляторів другого життя.

Використані батареї розбирають на окремі модулі і перевіряють. Залежно від ємності, що залишилася, елементи будуть використані в нових системах зберігання або перероблені. «Завдяки успішній електрифікації моделей Kia ми також беремо на себе відповідальність за батареї після завершення терміну їх служби», — каже Kia.

За словами Kia Europe, це перший постачальник мобільних послуг, який працює з Encore| DB . У серпні 2022 року дві компанії представили прототип акумулятора, який складається з повторно використаних акумуляторних модулів від електричного кросовера Kia Soul EV, представленого ще в далекому 2014 році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.