Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 31.07.2023

Kia EV5 буде офіційно представлено в наступному місяці

Найновіша повністю електрична пропозиція Kia, EV5, буде представлена на автосалоні в Ченду наступного місяця. Очікується, що EV5 буде коштувати від $40 000 і буде кросовером, трохи меншим за розміром, ніж EV6. Kia вже  показувала його у вигляді концепту на автосалоні в Шанхаї в березні цього року.

За даними The Korean Car Blog, EV5 живитиметься від акумуляторної батареї ємністю 82 кіловат-години і матиме запас ходу до 372 миль. І хоча EV5 буде їздити на тій же платформі E-GMP, що і EV6 та Hyundai Ioniq 5, він буде оснащений 400-вольтовою системою, на відміну від 800-вольтової, яка використовується у вищезгаданих моделях. Це означає, що заряджання займе трохи більше часу, хоча це також дозволить йому бути більш доступним.

Безсумнівно, BYD Atto 3 і Tesla Model Y будуть основними конкурентами EV5 в Китаї. Хоча в цей час минулого року Model Y могла розглядатися більше як конкурент EV6, ціни на неї наразі значно знизилися. Зараз ціна на Y в Китаї починається лише від $36 916, що робить його доступним кросовером.

Хоча Китай є основним ринком збуту EV5, він буде доступний по всьому світу. Очікується, що в Північній Америці та Європі EV5 буде оснащений батареєю NCM, а в китайських версіях будуть використовуватися LFP-пакети.

Планується, що EV5 надійде в продаж у Китаї пізніше цього року, для іншої астини світу замовлення стануть доступні в наступному році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.