Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.08.2023

Kia EV5: перші офіційні фото екстер’єру та інтер’єру

Виробник описує автомобіль як “повністю електричний компактний позашляховик”, розроблений для задоволення потреб сімей міленіалів.

Корейський бренд опублікував кілька зображень Kia EV5, але здебільшого не надав конкретної технічної інформації. Принаймні повідомляється, що автомобіль буде запущений у другій половині 2023 року, спочатку в Китаї. Однак він не залишиться лише китайською моделлю, а буде запропонований “на обраних світових ринках”. Подробиці про продукт будуть розкриті лише на Kia EV Day у жовтні.

Більша частина прес-релізу складається з описів екстер’єру. Загалом, автомобіль виглядає досить схожим на концепт EV5, однак зовнішні камери замінені звичайними дзеркалами, а дверні ручки виконані як у EV9.

За формою кузова новинка явно нагадує Kia EV9, проте автомобіль виглядає дуже розтягнутим. Судячи з фотографій, ми б оцінили модель як п’ятиметрову, тобто таку ж довгу, як і EV9. Але згідно з інформацією, яка нещодавно просочилася з Китаю, довжина EV5 становить 4,62 метра.

Це зробило б автомобіль конкурентом VW ID.4. Колісна база в 2,75 метра також досить добре відповідає вольфсбурзькій моделі. З китайського витоку, однак, ми вже знаємо, що за межами Китаю, очевидно, буде встановлена нова батарея ємністю 82 кВт-год з хімічним складом NMC, розрахована на запас ходу близько 600 км. Для порівняння: VW ID.4 у версії з найдовшим запасом ходу має 531 км.

Усередині вражає центральна консоль, яка наполовину прихована під передніми сидіннями. Моніторна панель з двома горизонтальними дисплеями, розташованими один біля одного, явно нагадує звичні моделі.

Згідно з дослідженнями, міленіали розглядають інтер’єр електричного позашляховика як додатковий житловий простір (імовірно, поруч з робочим місцем і домом). Відповідно, фахівці з дизайну намагалися зробити інтер’єр схожим на лаунж. Очевидно, що особливу увагу приділили зовнішньому освітленню. Його особливістю є можливість регулювання яскравості на одинадцяти рівнях (від 0 до 10). Світло в салоні також має ненав’язливо попереджати про перевищення швидкості.

Кілька елементів керування плавно інтегровані в приладову панель, так що вони виглядають не як перемикачі, а скоріше як етикетки. Режими руху P, N, R і D, очевидно, активуються важелем на рульовій колонці. На відміну від EV9, EV5, схоже, п’ятимісний. У багажному відділенні підлога розділена, багажну полицю також можна розмістити дуже високо – але для чого це потрібно, залишається для загадкою.

Тепер очікуємо на технічні деталі. Наскільки точно Kia дотримуватиметься специфікацій відомих моделей? Чи дійсно вони представлять нову батарею на 82 кВт-год? Залишається лише почекати і побачити.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.