Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Корпоратив для дітей: чому б і ні?


Сімейні цінності сьогодні набагато популярніші, ніж кілька років тому. Ідею свободи витіснив новий тип успішної людини – освіченої, сімейної і такої, що постійно розвивається. Багато компаній відгукується на цей тренд, дозволяючи співробітникам запрошувати дружин і чоловіків, а також  і дітей на тимбілдинг та інші заходи.

Новація – проведення корпоративів спеціально для дітей. Чому б і ні? Поряд з очевидними перевагами (на кшталт отримання маси позитивних емоцій) запрошення дітей часом стимулює нетворкінг краще за будь-які найхитромудріші ігри. А можна ще організувати для батьків дебати-сесію, поки діти заробляють свої іграшкові мільйони або пробують першу професію. 

Сімейні корпоративи настільки ефективні з точки зору налагодження стосунків, що часом їх проводять не тільки для співробітників, але і для партнерів. Як організувати такий захід? Що для цього важливо? Ось кілька порад, проілюстрованих сценарієм корпоративного свята за участю дітей, яке ми провели для однієї міжнародної компанії.

1. Продумайте концепцію

Важливо дотримуватись балансу між креативом, умовами заходу і брендом. Нехай це дитяче свято, але не можна забувати, що будь-який корпоративний захід має вирішувати завдання компанії і відповідати її духу і цінностям. І, звичайно, оскільки захід для дітей, він має містити значний розважально-освітній блок. А ще важливо допомогти дітям розібратися, чим саме займаються батьки. Адже це завжди так цікавить малюків!

Ми вибрали у якості основи сценарію квест в умовному Парижі – столиці країни, де знаходиться штаб-квартира компанія-замовника. Для створення атмосфери Франції ми переобладнали офіс, розділивши його на зони – умовні райони міста. Всі райони були відзначені відповідними табличками. Дітей очікувала прогулянка по паризьких вулицях, під час якої вони познайомилися з історією компанії і дізналися традиції Франції, а також весело провели час за всілякими розвагами. По дорозі дітям зустрічалися аніматори, які розповідали їм про те, в чому полягає робота їхніх батьків, і допомагали виконувати завдання.

2. Адаптуйте програму для різних вікових груп

Швидше за все, у заході братимуть участь діти різних вікових груп. Не можна давати групі хлопців тринадцяти і восьми років одне й те саме завдання, інакше всі враження від свята буде зіпсовано. Можна розділити дітей на дві групи. Молодшим рекомендую запропонувати прості ігри, так як для них сама по собі присутність у новій обстановці буде досить сильним враженням і не варто їх перевантажувати новою інформацією. Старшим дітям можна запропонувати щось складніше – наприклад, квест.

На заході, який проводили ми, наймолодші гості вирушили з досвідченими гідами-інструкторами на захоплюючу екскурсію по Парижу, а старші діти взяли участь у захоплюючому квесті, присвяченому історії медицини. Після цього ведучий відкрив велком-зону, де можна підкріпитися, прогулятися по Парижу і, звичайно, сфотографуватися на фоні Ейфелевої вежі.

3. Подбайте про техніку безпеки

Якщо в компанії більше десяти дітей, раджу передбачити елементарні запобіжні заходи: попросити батьків провести для малюків інструктаж перед заходом, а на реєстрації кожному маленькому гостю видати бейдж з ім’ям і прізвищем, а також телефоном батьків.

Корпоратив для дітей: чому б і ні?

4. Продумайте завдання

Не забувайте: кожне завдання не тільки джерело знань і позитивних емоцій, а й контакт з брендом. Зміст завдань має бути пов’язаний із сферою діяльності компанії. Наприклад, в нашому випадку сфера діяльності – фармацевтика. На перший погляд її складно співвіднести з інтересами дітей. Але якщо уявити фармацевтику як науку?

Одна з вулиць імпровізованого міста отримала назву «Наукова». Це було місце, де відбувалися чудеса і люди говорили на одній мові, яка зрозуміла у всьому світі, – на мові науки. Одна з найважливіших складових медицини – хімія, і тому діти потрапили у справжню лабораторію. Але ми влаштували для них не хімічне шоу, а щось більш серйозне: діти своїми руками створювали яскраві речі і пройшли еволюційний шлях від алхімічних експериментів до складних і видовищних хімічних реакцій. Приклади інших завдань: намалювати плакат з ліками майбутнього, знайти складові препарати і рецепт в темній кімнаті.

5. Ознайомте з історією компанії

Це відмінний спосіб зробити амбасадорами бренду не тільки співробітників, але і всю родину: тільки уявіть, яке складуть враження на батьків діти, що з натхненням розповідають про розробки вашої компанії!

У вас є історія досягнень? Зробіть з них своєрідну алею зірок і розкажіть дітям, чому варто пишатися тим, що їхня мама або тато працюють в такій чудовій компанії. На нашому заході інструктор в образі зірки мюзиклів Есмеральди розповідав, за що компанії була вручена та чи інша зірка.

6. Залиште щось на пам’ять

Дуже добре, якщо у дітей залишаться вироби з вашого заходу на пам’ять. Можна навіть запропонувати дітям в кінці свята зробити арт-об’єкт, який символізує компанію, з різнокольорових канцелярських відривних листочків з клейкою стороною. Це запам’ятається не тільки дітям, а й батькам. Згодом такі вироби довго прикрашаютимуть офіс і нагадуватимуть про свято.

Головне – не переборщити з незрозумілими конкурсами або довгими промовами. Скажіть найважливіше, решту – спростіть. Дайте присутнім відчути емоції в інтерактивній формі. Цікаві дрібниці, досвідчені аніматори і продумана концепція зроблять подію яскравою і незабутньою.

Давидова Мар’яна, event manager

Джерело: www.e-xecutive.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.