Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Купуємо автомобіль з пробігом


Немає нічого поганого в покупці б/в автомобіля. Машини з пробігом купують не тільки ті, кому бракує коштів для придбання нового транспортного засобу, але і люди, які просто не хочуть переплачувати і знають, що машина – це не розкіш і не іміджева річ, а просто засіб пересування.

Тому машини б/в вкрай затребувані сьогодні як серед досвідчених автолюбителів, так і серед новачків, які зовсім недавно отримали права і тепер збираються застосувати на практиці отримані в автошколі знання і навички.

Як вибрати б/в автомобіль

Однак ж перш ніж купувати автомобіль з пробігом, вам потрібно зрозуміти, що питання це дуже непросте, і підходити до нього непідкованим просто заборонено. Саме від того, яке авто ви виберете зараз, залежить ваша безпека і комфорт в майбутньому, тому не лінуйтеся і підійдіть до справи з усією серйозністю.

Для початку вивчіть ціни на автомобільному ринку, порівняйте варіанти, щоб розуміти, на який автомобіль ви можете розраховувати, маючи в своєму розпорядженні ту чи іншу суму грошей. Коли ви знайдете відповідний для вас варіант, домовляйтеся про огляд авто. Причому робити це краще в світлий час доби і на вулиці, а не в темному гаражі. Також важливо, щоб була суха погода, щоб бруд і пил не заважали вам розглянути автомобіль на всі сто відсотків і не приховали від вас якісь вкрай важливі моменти.

Якщо ви не впевнені, що можете самостійно ретельно оглянути машину, то покличте з собою фахівця з автомайстерні. За окрему плату він допоможе вам дізнатися все про стан запропонованого вам автомобіля, виявити ті моменти, про які власник говорити не збирався і намагався приховати від вас, наприклад, капітальний ремонт транспортного засобу або те, що він потрапляв в дорожньо-транспортну пригоду. І будьте певні, якщо машина була в таких халепах, жоден господар не поспішає повідомляти про це потенційному покупцеві. Якщо подібні вади будуть виявлені, ви можете сміливо добре знижувати початкову вартість автомобіля, або ж і зовсім можете відмовитися від його придбання.

Купуємо шини

Не забудьте, що крім самого автомобіля, необхідно буде і шини купити. Нехай у вас в гаражі завжди лежать комплекти зимової або літньої гуми, щоб ви не забували міняти її відповідно до сезону.

Радимо вам вибирати шини від провідних виробників, яким віддають перевагу досвідчені автовласники. Пам’ятайте, що від цього залежить ваша безпека.

Джерело: tsn.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.