Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Коронавірус і китайські автовиробники: чому можна навчитись у нації, що вже виходить з кризи


Перейматись фінансовими проблемами, коли усі довкола більше хвилюються за здоров’я та життя – можливо, й дивно, але не погано. Тому що пандемія обов’язково матиме економічні наслідки.

Усього два місяці знадобилось екологічній катастрофі для того, аби перевернути світову економіку. Падіння продажів автомобілів, у часи боротьби з коронавірусом, здається, має логічне пояснення, та важливо зрозуміти, як нинішня ситуація позничиться на найближчому майбутньому і які висновки можна зробити вже зараз.

В автомобільній промисловості США та Європи зайнято понад 24 мільйони людей, включаючи постачальників автокомпонентів, виробників і дилерів автомобілів тощо. Автомобільна промисловість Британії щорічно заповнює близько 15 відсотків державної казни. Хоча залежність від автоіндустрії в інших державах, як і в Україні, не така висока, більшість європейських країн вже відчула на собі перші економічні наслідки вірусної кризи, а для решти це неминуче.

З іншого боку, епіцентр епідемії – китайський мегаполіс Ухань, вчора оголосив про те, що нових випадків інфікування грипом не зафіксовано. Це перша гарна звістка від початку епідемії, хоча про вихід з кризи говорити ще зарано.

Китай першим почав закривати великі виробництва на карантин. Такі ж обмеження торкнулись закладів торгівлі. Люди залишались вдома. Не дивно, що реєстрація нових автомобілів у країні протягом лютого різко скоротилась. Та якщо на початок лютого було зафіксовано скорочення реєстрацій на 92%, до вже на початок березня крива пішла вгору і зупинилась на мінус 81,7%. Протягом 15 перших днів березня було зареєстровано на 47% менше машин, ніж за аналогічний період минулого року. Тобто, ринок на півдорозі до одужання.

Як це вдалось? Перший і головний момент – робота не припинялась. Дистанційно, з численними обмеженнями, в меншій кількості, але автовиробники вели діяльність. Багато з них використали підвищену активність користувачів в Інтернет для розширення пропозицій на замовлення товарів онлайн.

Кількість продажів авто в Інтернеті зросла від кількох сотень до тисяч і тисяч. Це звучить очевидно, але продавці чекали, коли канали продажів в Інтернеті дійсно почнуть працювати і тепер вони працюватимуть навіть після того, як справи налагодяться. Разом з тим, знайдуть більше клієнтів фірми з доставки товарів, безпілотники і дрони.

Таким чином гнучкість і вміння пристосовуватись до змін у всьому, від ланцюга поставок до нових умов роботи, є ще одним антидотом проти кризи.

Джерело: 24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.