Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Laffite LM1, Atrax і Barchetta: друга спроба, три машини

Колишній гонщик Бруно Лаффіт продовжує створення нового бренду спортивних автомобілів під своїм ім’ям. Зовсім недавно він зробив собі ім’я завдяки позашляховому спортивному автомобілю G-Tec X-Road, представленому в 2020 році, і бренду Laffite Supercars.

Засновники Laffite Automobili – Bruno Laffite (ліворуч) та Pascal Cohen (праворуч) 

Тепер француз відкрив для себе електричний привід і представив три спортивні автомобілі під новим брендом Laffite Automobili.

Laffite LM1

LM1 – це назва електричного гіперкара в стилі гонки Ле-Ман. Передбачається, що 5,20-метрова і 1,05-метрова плоска камбала розганятиметься з місця до 100 км/год за дві секунди і досягатиме 350 км/год завдяки 858 кВт / 1167 к.с. і 1 600 ньютон-метрам крутного моменту. Інформації про ємність батареї немає. Однак, батарея не повинна бути маленькою, оскільки обіцяється запас ходу в 410 кілометрів.

LM1 характеризується аеродинамічним дизайном, розрахованим на сильну притискну силу, щілиноподібними світлодіодними фарами та дверима-ножицями. В інтер’єрі в гоночному стилі встановлені різноманітні дисплеї. Сюди також входять кілька цифрових дзеркал заднього виду. До випуску заплановані 35 екземплярів. Ціни не називаються, але, швидше за все, вони сягатимуть семизначних цифр.

Laffite Atrax

Laffite також планує побудувати всього 26 екземплярів гіпер-позашляховика Atrax за ціною 1,5 мільйона євро кожен. П’ятиметровий позашляховик матиме таку ж потужність, як і LM1, розганятиметься до 100 км/год за 3,8 секунди, досягатиме максимальної швидкості 240 км/год і матиме запас ходу 440 кілометрів. Пізніше Laffite також планує випустити дорожню версію без позашляхових особливостей, як Atrax Stradale.

Laffite Barchetta

В якості третьої моделі Лафіт планує яскраво оформлену Barchetta, яка має знімний дах і бічні арки, що простягаються від передньої стійки до заднього крила. Двигун Barchetta потужністю 430 кВт / 585 к.с. і 990 ньютон-метрів є порівняно помірним. Спринт він долає за 3,5 секунди, запас ходу – 390 кілометрів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.