Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.08.2023

Lamborghini Lanzador – перший повністю електричний автомобіль марки

Окрім моделей Huracan та Urus, які оснащені двигунами внутрішнього згоряння, Lamborghini також має в своєму асортименті гібридну модель Revuelto, що заряджається від електричної мережі. Четверта модель бренду має стати повністю електричним автомобілем.  

Lanzador Concept – це високо посаджений дводверний автомобіль – іншими словами, кросовер. Однак, за словами Lamborghini, серійна модель не буде побудована до 2028 року. Таким чином, Lamborghini представляє концепт більш ніж за чотири роки до початку серійного виробництва.

Привод забезпечують два електродвигуни; потужність системи має становити понад 1 000 кВт. Це зробить автомобіль одним з найпотужніших електромобілів на ринку; поки що Rimac Nevera далеко попереду з потужністю близько 1400 кВт, тоді як Morand зі Швейцарії, як кажуть, пропонує майже 1500 кВт.

Передбачається, що повний привод запропонує складний розподіл крутного моменту, причому потужність на задній осі буде активно розподілятися між лівим і правим колесами – активне перенаправлення крутного моменту при проходженні поворотів. Що стосується системи зберігання енергії, Lamborghini лише говорить, що це “сучасна високопродуктивна батарея”, яка гарантує “довгий” запас ходу.

Однак, на додаток до апаратного забезпечення, динаміка водіння також буде значною мірою визначатися програмним забезпеченням, стверджує виробник. Lamborghini Dinamica Veicolo Integrata (LDVI) – по-нашому ESP, має більше датчиків і приводів, ніж попередні моделі Lamborghini. До цього додається активна аеродинаміка (Aerodinamica Lamborghini Attiva, ALA), яка забезпечує високу притискну силу (тобто високу “притискну силу”) при проходженні поворотів, а також низький опір на прямій на високих швидкостях. Останнє, звичайно, також збільшує запас ходу. Цій же меті слугують аеродинамічно оптимізовані 23-дюймові колеса. Крім того, Lanzador має пневматичну підвіску і керовану задню вісь.

Що стосується зовнішнього вигляду, то головний дизайнер Мітя Боркерт надихався космічними кораблями. Приблизно на 1,5 метра автомобіль вищий за спорткар; довжина не розголошується. Під коротким переднім капотом є відсік для зберігання речей, а великі задні двері ззаду дають доступ до багажника. Там має бути місце для велосипедів, лиж або спорядження для парапланеризму.

Великі скляні елементи пропускають світло в салон. Передні сидіння розділені високою центральною консоллю. Доречно, що обидва передні пасажири мають власні дисплеї; центральний сенсорний екран відсутній. Для оздоблення салону використано екологічні матеріали, такі як мериносова шерсть, перероблений вуглець та перероблений пластик, а також екологічно чиста дублена шкіра.

Загалом, Lamborghini хоче електрифікувати свій модельний ряд до кінця 2024 року. До того часу всі моделі повинні мати принаймні гібридний привод, як вищезгаданий Revuelto. Повідомляється, що Urus буде доступний лише з гібридним приводом з наступного року, а наступник Huracan, як повідомляється, також буде гібридом. Перший електромобіль з’явиться у 2028 році з серійною версією Lanzador. Його збиратимуть у Сант-Агата-Болоньєзе.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.