Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Land Rover представив новий Defender 130

Британська компанія Land Rover продовжує розширювати сімейство своїх культових всюдиходів Defender. Цього разу сім’ю поповнила найбільша модифікація, що за традицією отримала індекс 130. Новинка має три ряди сидінь та розширений набір опціонного обладнання.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Довгоочікувана новинка має колісну базу 3022 мм, аналогічну до моделі 110, але сам кузов подовжили, а в салоні додали третій ряд сидінь. Саме на збільшення простору салону пішли 340 мм, які додали 130 до його довжини, яка тепер досягає 5358 мм.

Цікаво, що коли колишнє покоління 130-го було суто утилітарним і переважно виконував роль “робочої конячки”, то новинка, навпаки, займає верхній рядок у табелі про ранги сімейства. Пасажири на третьому тримісному диваніне обділені комфортом. Вони мають крісла з підігрівом та власний скляний дах. Покупці можуть також додати до списку опцій, що пропонується виключно для версії 130 чотиризонний клімат-контроль.

Втім, якщо вам все-таки потрібно перевезти щось великогабаритне, другий і третій ряд можна частково або повністю скласти, що отримати значний розмір вантажний майданчик. У 5-місній версії об’єм багажника при складених 2-му та 3-му рядах досягає 2516 л, а в 8-місному варіанті – 2291 л. Крім того, залежно від версії салону він може перевозити від 750 до 800 кг вантажу, а також тягнути при собою масою до 3 т.

Автомобіль має повністю цифрову панель приладів з 11,4-дюймовим сенсорним дисплеєм інфо-розважальної системи, пневмопідвіску, чотири варіанти 3-літрових 6-циліндрових двигунів на вибір, 8-ступіневу автоматичну коробку передач і систему повного приводу.

Дизельна версія D300 отримала двигун Ingenium, який має у своєму арсеналі 300 к.с. та 650 Нм. Бензинова P300 має 300-сильну рядну “шістку”, яка дозволяє розганяти всюдихід до першої “сотні” за 7,5 с. Для тих, кому 300 “конячок” недостатньо, пропонується версія P400, віддача якої 400 к.с. та 550 Нм. Пізніше гама силових агрегатів буде розширено.

Вартість новинки стартує з позначки $68 000 за базову бензинову версію P300.

Джерело: news.obozrevatel.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.