Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 29.09.2022

Land Rover Defender 75th Limited Edition: ювілейна версія

Насправді Defender — це швидше про витривалість і непримхливість. Однак у 75-й спеціальній моделі тепер у центрі уваги – комфорт і розкіш. 

Наступного року Land Rover святкує свій 75-й день народження, що стало приводом для позашляхового бренду анонсувати новий Defender як спеціальну модель 75th Limited Edition. Варіант із розкішним оснащенням пропонується в різних кузовах – 90 (тридверний) і 110 (п’ятидверний). Під капотом – трилітровий бензиновий двигун P400 потужністю 294 кВт / 400 к.с. або трилітровий дизель D300 потужністю 221 кВт. / 300 к.с.

Найголовнішою відмінною рисою спеціального видання є особливий колір «Grasmere Green», в який пофарбовані і стандартні 20-дюймові диски. На противагу цьому є бампери кольору «Ceres Silver» і деякі пофарбовані в чорний колір елементи. Чорні задні вікна, тканинний складний дах і світлодіодні матричні фари завершують спеціальну зовнішню обробку.

У салоні є індукційна зарядка, проекційний дисплей, звукова система Meridian, тризонний автоматичний клімат-контроль, підігрів керма, електрорегулювання передніх сидінь і інформаційно-розважальна система Pivi Pro. Ціна авто лімітованої версії, доступного навесні 2023 року, складе мінімум 108 700 євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.