Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Land Rover Defender Outbound дебютує з восьмимісним салоном і двигуном V8

Land Rover додає пікантності до свого модельного ряду Defender. І робить це за допомогою лімітованої спеціальної п’ятимісної моделі 130. Модель також отримала низку змін у дизайні. На вибір пропонуються 20-дюймові колісні диски в кольорі “Глянцевий чорний” та 22-дюймові в кольорі “Сатиновий темно-сірий”.

Defender Outbound доступний у кольорах Fuji White, Santorini Black, Carpathian Grey або Eiger Grey у поєднанні зі шкірою Windsor або тканиною Resist. Інтер’єр оздоблено деревом Ebony з накладкою Ebony Morzine та шпоном Robustec. Land Rover також додає гумові килимки, багажну сітку та гачки для кріплення речей.

Ще однією новинкою є те, що потужний Defender V8 тепер також доступний з вісьмома сидіннями. Турбований 5,0-літровий двигун розвиває 500 к.с. і 610 ньютон-метрів крутного моменту. Це дозволяє Defender розганятися від 0 до 100 км/год за 5,7 секунди. Восьмициліндрова модель доповнює вже доступні силові агрегати.

Відтепер покупці можуть замовити Defender 110 S та SE з новим пакетом екстер’єру County Exterior Pack, який створений на основі оригінального Defender County. Він надає автомобілю ретро-вигляд збоку, а також підсвічені передні підніжки з графічним зображенням графства. Defender їздить на 20-дюймових колесах, які доступні у двох кольорах, включаючи “Глянцевий білий”. Новий Defender можна замовити у кольорах “Fuji White”, “Santorini Black” або “Tasman Blue” – кожен з яких має власні дизайнерські акценти. У Китаї Land Rover також продає пакет County Pack для Defender 90.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.