Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

LEGO додав до своєї колекції Speed Champions Ford Mustang 1968 року


Якщо ви відчуває пристрасть до моделі Ford Mustang 1968 року або у вашому гаражі недостатньо для нього місця, то компанія LEGO пропонує придбати його мініатюрну версію зі своєї колекції Speed Champions.

З 1 березня у продажу з’явиться новий Ford Mustang Lego Speed Champions, який дасть дітям та їхнім батькам можливість задовольнити свою пристрасть до гоночних авто.

LEGO Speed Champions Ford Mustang 1968

Разом з тим з легендарним Mustang в колекцію входять Ford F-150 Raptor, ралійний автомобіль Fiesta WRC, Mustang 2000 року і класичний «hot rod» Ford.

Як стверджує менеджер з маркетингу Lego Speed Champions Майра Лінд, партнерство знакових брендів дозволило дітям різного віку насолоджуватися останніми продуктами двох великих компаній.

LEGO Speed Champions Ford Mustang 1968

Комплект складається з 183 частин і поставляється з автомобілем, мініатюрною фігурою водія в класичному гоночному костюмі, гоночними графічними наклейками та фірмовою шкалою часу Ford, на випадок, якщо у вас є інші автомобілі Lego Speed Champions, і ви хочете подивитися який автомобіль швидший. Лобове скло також знімне. Ford працював у тісній співпраці з Lego під час розробки комплекту вінтажної моделі Mustang 1968 року.

Потрібно відзначити, що комплект Ford Mustang Lego 1968 року коштує 15 доларів, що значно дешевше, ніж справжній Mustang.

Джерело avtodream.org

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.