Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.04.2023

Lexus LM (2023): розкішний фургон з 48-дюймовим екраном приїжджає до Європи

Однією з найяскравіших новинок на Автосалоні в Шанхаї 2023 – це можна сказати без сумніву – є Lexus LM. Японці представляють у Китаї друге покоління свого дико стилізованого мінівена. Цікаво те, що LM, який поки що пропонується лише в Китаї, в майбутньому буде продаватися по всьому світу. Преміум-бренд Toyota планує запропонувати автомобіль у більш ніж 60 країнах.

Окрім Японії, це також європейський ринок. Якщо Hyundai Staria не здається вам достатньо неземною та кричущою – ось ваш новий автомобіль.

Передня частина на 80 відсотків складається з решітки радіатора, яка також виконана в кольорі автомобіля. Ззаду логотип бренду повинен поступився місцем великому напису “Lexus”.

Рідко коли 19-дюймові колеса виглядають такими маленькими. В основному це пов’язано з могутнім кузовом, який в другому поколінні збільшився в розмірах. Lexus LM тепер має довжину 5 125 мм, ширину 1 890 мм і вражаючу висоту 1 995 мм. У порівнянні з попередником, це збільшення на 80, 40 і 10 мм відповідно. Колісна база залишилася колишньою – 3 000 мм.

Так, це – справжній мінівен. З розсувними дверима і величезною кількістю внутрішнього простору. LM пропонує простір для шести або семи осіб на трьох рядах сидінь. Також пропонується варіант підвищеної комфортності з чотирма сидіннями, призначений для використання з водієм.

Єдине, що може бути більшим за решітку радіатора, – це величезний 48-дюймовий дисплей, який розмістили перед одномісними сидіннями дворядної моделі. За словами представників Lexus, він призначений не лише для розваг, але й для онлайн-зустрічей.

У цій же зоні знаходяться холодильник, відсіки для зберігання речей і захисне скло, яке можна регулювати до двох рівнів. Пасажири, які хочуть відчути себе комфортно на задньому сидінні, можуть скористатися 64-кольоровим підсвічуванням для створення більш розслабленої атмосфери. У підлокітнику також є висувний столик, обтягнутий шкірою.

Ще однією досить дивною особливістю є інфрачервоний датчик, який Lexus розмістив у верхній центральній частині скляної перегородки. Розумна штука вимірює температуру обличчя, грудей і ніг пасажирів. Він також перевіряє, наскільки холодно чи тепло в зоні вікон, даху та сидінь, і використовує ці дані для автоматичного регулювання кондиціонера для максимального комфорту.

Lexus все ще тримає досить щільну завісу над силовими агрегатами. Ми лише дізналися, що новий LM буде доступний з 2,4-літровим турбогібридом і 2,5-літровим гібридом. Чи будуть обидва варіанти також доступні в Європі – це ще питання.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.