Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

LG втілила своє бачення автомобіля майбутнього у капсулі Vision Omnipod

Південнокорейський техногігант LG не робив жодних заяв про бажання стати автовиробником, лише продемонстрував власні розробки для автомобільного сектору.

Фінансово-промислова група LG Group включає широкий спектр компаній у сфері електроніки, нафтохімії та машинобудування. Найбільш знана компанія LG Electronics випускає побутову техніку, однак у структурі групи є й компанії, що мають безпосередній стосунок до автомобілебудування – LG Chem випускає тягові батареї для електромобілів, інші підрозділи створюють програмне забезпечення для електроніки, бортові відеокамери, сонячні панелі для дому, які можуть працювати у системі живлення електромобіля. Концепт Vision Omnipod демонструє усі сьогоднішні можливості LG для автомобільної сфери найближчого майбутнього. Часу, коли безпілотні транспортні капсули займуть своє місце на дорогах.

На відміну від Sony, група LG, начебто, не збирається випускати електромобілі, хоча фактично вже виробляє значну частину компонентів для них. І деяких дуже дефіцитних сьогодні компонентів – мікрочіпів. Значні запаси цих деталей у компанії Toyota дозволили їй показати відмінні результати роботи у 2021 році, зокрема у США японський бренд вперше за 90 років обігнав за продажами концерн General Motors.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.