Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.12.2022

Lightyear 0 – перший у світі електромобіль на сонячних батареях запущено у виробництво.

Голландська компанія Lightyear шість років розробляла технології для створення першого у світі електромобіля на сонячних батареях. Зараз вона досягла дуже важливого моменту у своєму житті. У прес-релізі компанії повідомляється, що її перша модель, Lightyear 0 йде у в робництво.

У міру того, як світ рухається до електричних способів пересування, з’являються нові проблеми. На відміну від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, які можна заправити практично в будь-якому місці і швидко, електромобілі потребують зарядної станції і часу для зарядки акумуляторів.

За останні кілька років час зарядки значно скоротився завдяки вдосконаленню технології акумуляторів. Лекс Хуфслоот, засновник і генеральний директор компанії Lightyear, вважає, що швидкий перехід на електромобілі означатиме, що багато транспортних засобів захочуть скористатися зарядною інфраструктурою, яка не зможе встигати за попитом.

П’ять квадратних метрів вигнутих сонячних панелей розмістили на даху, спереду та ззаду автомобіля Lightyear 0. Ці панелі будуть перетворювати чисту сонячну енергію в електричну енергію для руху.

Автомобіль живиться як від традиційної електричної зарядки, так і від сонячної енергії. Це означає, що люди зможуть їздити і заряджатися одночасно.

Компанія планує випустити автомобіль, який вона називає “першим у світі готовим до виробництва транспортним засобом з сонячними батареями” ще в 2022 році за ціною 250 000 євро.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.