Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Літо на ринку нових легкових автомобілів почалося активно


У порівнянні з зимово-весняним сезоном, літо на ринку нових легкових автомобілів почалося з активізації продажів. За перший літній місяць в Україні було зареєстровано 3 372 продажів нових легкових авто, що на 13% перевищило травневий показник, і такий результат став максимальним за останні шість місяців.

Однак у порівнянні з показником червня минулого року попит на автомобілі знизився в 1,8 рази, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Найбільша кількість реєстраційних номерів у червні отримали автомобілі японської марки Toyota – 502 шт.

Але, незважаючи на лідерство, від свого результату річної давності Toyota відстала на 22%.

Найпопулярнішою в лінійці Toyota в звітному місяці стала модель RAV-4, яка забезпечила п’яту частину продажів цієї японської марки.

На другому місці Renault – 376 автомобілів. Цій французькій марці вдалося не тільки піднятися в рейтингу, торік вона посідала лише восьму позицію, а й збільшити продажі щодо червня 2014 року на 59%. Бестселером у Renault стала модель Logan – майже половина з проданих автомобілів цього бренду. Також Renault Logan за підсумками червня став найпопулярнішим автомобілем на українському ринку нових легкових авто.

Третім брендом за популярністю в українців у минулому місяці став вітчизняний ЗАЗ з результатом в 254 авто. Реалізації ЗАЗу відносно червня минулого року впали на 50%. Найбільший попит з ЗАЗівськіх моделей мав Sens (майже 45% від усіх проданих за місяць ЗАЗів). До того ж ця модель Запорізького автомобілебудівного заводу стала другою після Renault Logan за популярністю в українців.

На четвертому місці Nissan – 206 нових авто (-19% до апмр). У цієї моделі найкраще продавалася модель X-Trail – 28% від загального обсягу продажів автомобілів цієї марки.

Замикає ТОП-5 червня Mazda з результатом – 175 проданих автомобілів (+34% до апмр). Флагманом продажів у Mazda в червні була модель CX5, яку вибрали 40% покупців автомобілів цього японського бренду.

Всього за першу половину поточного року український автопарк поповнився на 17 203 нові легкові автомобілі. Такий результат на 70% менше торішнього.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.