Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Літо на ринку нових легкових автомобілів почалося активно


У порівнянні з зимово-весняним сезоном, літо на ринку нових легкових автомобілів почалося з активізації продажів. За перший літній місяць в Україні було зареєстровано 3 372 продажів нових легкових авто, що на 13% перевищило травневий показник, і такий результат став максимальним за останні шість місяців.

Однак у порівнянні з показником червня минулого року попит на автомобілі знизився в 1,8 рази, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Найбільша кількість реєстраційних номерів у червні отримали автомобілі японської марки Toyota – 502 шт.

Але, незважаючи на лідерство, від свого результату річної давності Toyota відстала на 22%.

Найпопулярнішою в лінійці Toyota в звітному місяці стала модель RAV-4, яка забезпечила п’яту частину продажів цієї японської марки.

На другому місці Renault – 376 автомобілів. Цій французькій марці вдалося не тільки піднятися в рейтингу, торік вона посідала лише восьму позицію, а й збільшити продажі щодо червня 2014 року на 59%. Бестселером у Renault стала модель Logan – майже половина з проданих автомобілів цього бренду. Також Renault Logan за підсумками червня став найпопулярнішим автомобілем на українському ринку нових легкових авто.

Третім брендом за популярністю в українців у минулому місяці став вітчизняний ЗАЗ з результатом в 254 авто. Реалізації ЗАЗу відносно червня минулого року впали на 50%. Найбільший попит з ЗАЗівськіх моделей мав Sens (майже 45% від усіх проданих за місяць ЗАЗів). До того ж ця модель Запорізького автомобілебудівного заводу стала другою після Renault Logan за популярністю в українців.

На четвертому місці Nissan – 206 нових авто (-19% до апмр). У цієї моделі найкраще продавалася модель X-Trail – 28% від загального обсягу продажів автомобілів цієї марки.

Замикає ТОП-5 червня Mazda з результатом – 175 проданих автомобілів (+34% до апмр). Флагманом продажів у Mazda в червні була модель CX5, яку вибрали 40% покупців автомобілів цього японського бренду.

Всього за першу половину поточного року український автопарк поповнився на 17 203 нові легкові автомобілі. Такий результат на 70% менше торішнього.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.