Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.09.2023

Lotus Emeya (2024): вся інформація про серійну версію

Компанія Lotus представила Emeya – свій перший чотиридверний гіперкар GT. “Поєднуючи нашу багату спадщину з новітніми технологіями в галузі, ми переосмислюємо стандарти потужності та дизайну розкішного електромобіля і, нарешті, робимо його справжнім транспортним засобом для ентузіастів водіння”, – сказав Фенг Цінфенг (Feng Qingfeng), генеральний директор Lotus Group.

Проте Lotus все ще не розкриває подробиць про автомобіль. Згадуються аеродинамічні особливості, такі як “революційна” активна передня решітка, задній дифузор і задній спойлер. Раніше відомий як “Type 133”, Emeya оснащений пневматичною підвіскою з електронним управлінням, яка може аналізувати дорогу 1 000 разів на секунду і автоматично підлаштовуватися, щоб забезпечити незмінно високий рівень водіння.

Топова версія Emeya має потужну систему з двома електродвигунами, яка забезпечує максимальну швидкість понад 250 км/год і розгін від 0 до 100 км/год менш ніж за 2,8 секунди, що робить цю модель одним з найшвидших електричних гоночних автомобілів у світі. Конкурентна група також цілком зрозуміла: Porsche Taycan, Tesla Model S, Mercedes-AMG EQS. На станції швидкої зарядки постійного струму потужністю 350 кВт Emeya може зарядитися на 150 кілометрів пробігу всього за п’ять хвилин і отримати до 80 відсотків запасу ходу всього за 18 хвилин.

Lotus Emeya використовує матеріали з екологічно чистих джерел, щоб зменшити свій вплив на навколишнє середовище. Серед них – розкішна пряжа, виготовлена з волокон з індустрії моди, PVD-алюміній, алькантара, шкіра наппа та поліуретанові ультрафіолетові тканини.

Щоб забезпечити особливі звукові враження для всіх пасажирів, Emeya буде оснащена системою звуку з ефектом занурення, розробленою у співпраці з KEF. Аудіосистема Emeya оснащена динаміками KEF Uni-Q та сабвуфером Uni-Core, а також об’ємним 3D-звуком з підтримкою Dolby Atmos, який вперше можна буде почути в Lotus в гіпер-позашляховику Eletre.

У Emeya його творці бачать флагмана лінійки розкішних електромобілів Lotus, що відповідає баченню компанії стати світовим престижним брендом до 2028 року. Початок виробництва заплановано на 2024 рік. Більш детальна інформація про Emeya буде доступна в четвертому кварталі 2023 року, повідомляє Lotus. Подробиці про вихід на ринок і ціну будуть оголошені пізніше.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.