Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.11.2023

Lucid представила свій перший електрокросовер Gravity — запас ходу до 700 км

Lucid, стартап з виробництва електромобілів, очолюваний колишнім головним інженером Tesla, переходить у сегмент позашляховиків. Компанія оприлюднила деталі свого трирядного Gravity, який, за її словами, може забезпечити до 700 км на одному заряді акумулятора, що перевищує максимальну автономність Tesla у 650 км.

Семимісний Gravity має футуристичний зовнішній вигляд, повідомляє Business Insider. Gravity зберігає фірмові елементи дизайну седана Lucid Air, такі як світлові смуги спереду і ззаду, а також широкий і низький отвір, щоб полегшити завантаження і розвантаження. Багажник Gravity відкривається разом з частиною решітки радіатора, як у F-150 Lightning.

Овальне кермо поєднує в собі стиль і функціональність. Така форма була використана для того, щоб полегшити огляд 34-дюймового вигнутого OLED-дисплея, який також виконує функцію приладової панелі.

Джерело: itc.ua

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.