Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Lucid Air Sapphire: надвисока потужність

Американський автовиробник Lucid Motors запускає нову топову версію свого електричного седана Air, чий тримоторний повний привід видає до 1217 кінських сил. Чотиридверний автомобіль довжиною близько п’яти метрів за даними виробника розганяється з місця до 100 км/год менш ніж за дві секунди і розвивати максимальну швидкість 320 км/год. Важлива для американців спринтерська дисципліна – чверть милі (402 метри) – має тривати дев’ять секунд. Завдяки батареї ємністю 118 кВт/год можливий запас ходу складає близько 800 кілометрів.

Sapphire отримає більш жорсткі пружини та втулки підвіски, ширші шини та потужну вуглецево-керамічну гальмівну систему. Електронні системи керування, такі як трекшн-контроль, були переналаштовані під збільшену потужність силової установки, а два двигуни на задній осі забезпечують кращу керованість на поворотах за допомогою контролю вектора тяги.

Візуальні особливості моделі — це затемнення різних елементів, яке Lucid називає стелс-виглядом. Є також знімні повітряні ковпаки. Нова зовнішня фарба Sapphire Blue зарезервована виключно для топової моделі. У салоні встановлені спортивні сидіння з електроприводом зі шкіряною оббивкою та функціями клімату та масажу. Наступного року Lucid планує запустити Air Sapphire у Північній Америці в обмеженій кількості за ціною приблизно 300 000 євро (включаючи 19% ПДВ).

Коли Air Sapphire буде доступний у Європі, ще невідомо, враховуючи наразі дещо напружену ситуацію в Lucid Motors. Крім усього іншого, стартап не досягне планових показників виробництва, оголошених на цей рік, через проблеми з ланцюгом поставок. Як повідомляє Manager Magazin, у 2022 році з конвеєра зійде лише 6000-7000 Air замість 20 000, заявлених спочатку. Компанія також переглянула цільові показники доходу з $147 млн ​​до $97 млн ​​і повідомила про збитки в $414 млн. Однак, за словами компанії, вже є 37 000 замовлень на Air, і, за словами її фінансового директора Sherry House, Lucid має грошові резерви в розмірі 4,6 мільярда доларів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.