Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.05.2023

Lucid Motors: новий директор з маркетингу, новий автомобіль і свіжі квартальні показники

Lucid Motors оголосила свої фінансові результати за перший квартал 2023 року: “Наш дохід у першому кварталі склав приблизно 149 мільйонів доларів, що на 159 відсотків більше, ніж у минулому році”, – сказала Шеррі Хаус, фінансовий директор Lucid. “Ми закінчили квартал з трохи більше $3,4 млрд грошових коштів, еквівалентом грошових коштів та інвестицій і загальною ліквідністю близько $4,1 млрд, що, на нашу думку, є достатнім для фінансування компанії щонайменше до другого кварталу 2024 року”.

Американський виробник електромобілів класу люкс виготовив 2 314 автомобілів на своєму заводі в Арізоні, з яких 1 406 були доставлені за той самий період. “Ми на шляху до виробництва понад 10 000 автомобілів у 2023 році, і зараз реалізуємо ініціативи по всій компанії, які дозволять Lucid зосередитися на збільшенні обсягів виробництва в ринкових умовах”, – сказав генеральний директор і технічний директор Пітер Роулінсон під час презентації квартальних показників.  

Андреа Соріані – новий керівник відділу маркетингу Lucid Motors

Одночасно американська компанія оголосила про призначення Андреа Соріані на посаду віце-президента з маркетингу. Соріані має більш ніж 25-річний досвід роботи в глобальному маркетингу та широкі знання в галузі маркетингової стратегії, комунікацій, цифрових технологій та продажів, клієнтського досвіду та розвитку бізнесу.

Соріані був віце-президентом з маркетингу TAG Heuer в Північній Америці (частина групи LVMH), а до цього обіймав керівні посади з маркетингу та комунікацій в Maserati і Ferrari, як в штаб-квартирі, так і в Північній Америці.

Lucid Gravity вийде в 2024 році

Окрім анонсів, на нас чекає новий автомобіль: “Ми представимо наш позашляховик Gravity наприкінці цього року, напередодні його запуску у 2024 році”, – додав Роулінсон. Розкішний електричний позашляховик вміщуватиме до семи дорослих та їхній багаж, пропонуватиме динаміку спортивного автомобіля та більший запас ходу, ніж будь-який інший позашляховик на ринку, обіцяють у компанії. “Рекордний запас ходу, досвід водіння, час зарядки, об’ємний салон і неперевершене поєднання розкоші та продуктивності”, – йдеться в прес-релізі. Інформаційно-розважальна система також вдосконалюється: в Lucid Gravity з’являться нові дисплеї високої чіткості “Glass Cockpit”.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.