Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Magna планує новий автомобільний завод в Америці

Контрактний виробник Magna оголосив про плани будівництва нового заводу в США. Завод буде CO2-нейтральним, електроенергію вироблятимуть на місці за допомогою вітрової та сонячної енергії.

Міжнародна компанія Magna є не тільки розробником і постачальником для автомобільної промисловості, а й контрактним виробником. У Граці, Австрія, наприклад, компанія виробляє Jaguar I-Pace, а також BMW 5 і BMW Z4. Крім того, Toyota GR Supra, яка має спільну з BMW Z4 технічну базу, виробляється на заводі Magna у Штирії. В планах також випуск Fisker Ocean –  електричний позашляховик також був доведений Magna до серійного виробництва.

Завод з нейтральним викидом вуглецю в США

У майбутньому Magna також може виробляти автомобілі для одного або кількох партнерів у США. Як повідомляє Automobilwoche, посилаючись на розмову з Куртом Бахмаєром, віце-президентом Magna Steyr – австрійського підрозділу міжнародного постачальника зі штаб-квартирою в Канаді – наразі виконуються пошуки місця в США. Там компанія могла б надати виробничі потужності існуючим автомобільним компаніям або одному з численних стартапів.

Де саме може бути побудований завод, поки невідомо. Однак нове місце має бути не лише в регіоні з достатньою кількістю кваліфікованих працівників, а й у місці, де Magna може сама виробляти необхідну електроенергію. Таким чином, завод з нейтральним викидом CO2 має бути розташований у регіоні, де багато енергії можна виробляти за допомогою енергії вітру та сонця.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.