Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

MAN зупиняє поставки вантажівок у РФ і Білорусь

Один із найбільших виробників вантажівок і автобусів – компанія MAN Truck & Bus припиняє поставки своїх автомобілів, а також деталей до них у Росію і Білорусь, повідомляє Forbes.

Окрім того, перед цим був зупинений складальний завод в Санкт-Петербурзі. На ньому працювало близько 70 осіб. Усе це – наслідки шалених дій злочинного режиму вищезазначених держав, що вилилося у повномасштабну війну на українській землі.

Нещодавно про свою відмову від поставок вантажівок в РФ заявили також такі зарубіжні виробники як Scania і Volvo Trucks, а концерн Daimler Truck AG додатково перекрив кисень спільному підприємству «Даймлер Камаз Рус», про що ми вже окремо писали. Хочеться вірити, що всі ці заходи допоможуть нам вистояти і прогнати окупантів.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.