Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.02.2023

Mansory випустить лише 8 екземплярів незвичного Mercedes G-класу

Компанія Mansory позбавила довгий G-Class двох задніх дверей і назвала отриманий результат купе. А чому б і ні? 

Коли ми думаємо про купе, то уявляємо собі елегантні спортивні лінії в поєднанні з двома подовженими дверима. Як виявилося, це вже застаріле уявлення про купе, адже вони можуть мати і четеверо дверей або бути позашляховиками. Mansory Gronos Coupé Evo C, який щойно був представлений, далекий від класичного уявлення про купе.

Більше того, єдиний справжній натяк на купе в цьому випадку – це двоє дверей, що залишилися, тому що у Mansory прибрали двоє задніх дверей з довгого G-Class. 

Нове купе Gronos Coupé Evo C – ще більш рідкісне, ніж його родичі. Буде побудовано максимум вісім екземплярів, кожен з яких буде спеціально сконфігурований відповідно до побажань замовника.

Щоб перетворити базовий автомобіль з чотиридверної конфігурації на дводверну, стандартний G-Class на першому етапі позбувається всіх чотирьох дверей. Потім центральна стійка переміщується назад, щоб забезпечити достатній простір для передніх дверей. У той же час, дверні упори переміщуються з передньої стійки на центральну. Таким чином, двері відкриваються назад у стилі Rolls-Royce.

Через неминучі вимоги трансформації в дводверку, передні сидіння оснащуються складним механізмом, що повинно значно полегшити доступ до задньої частини салону і не призвести до серйозної втрати комфорту в порівнянні з чотиридверкою.

На тих, хто сідає на задній ряд, чекає розкішне одномісне сидіння, поєднане з центральною консоллю. Решта інтер’єру в значній мірі залежить від того, як клієнт захоче його обладнати та оформити. Mansory додає багато логотипів, спортивні педалі, спортивне кермо та стьобані шкіряні килимки, серед іншого, на замовлення.

Під капотом встановлений чотирилітровий бітурбо V8 потужністю 900 к.с. і 1200 Нм, який розганяє купе з нуля до 100 км/год за 3,3 секунди. На швидкості 250 км/год, однак, Mansory ставить електронну крапку в прискоренні.

Нагадаємо, що дводверний G-клас був в пропозиції Mercedes до 2011 року – але тільки в поєднанні з короткою колісною базою. Довгі G з двома дверима були зарезервовані для військових.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.