Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Maruti Suzuki та Toyota готують електромобіль з батареєю BYD

Toyota ще в грудні анонсувала найширшу гаму електромобілів, і зараз з’явилися подробиці про один з перспективних проектів. Причому інформація надійшла… з Індії! Місцеві ЗМІ довідалися про деталі спільного проекту компаній Toyota і Maruti Suzuki, який передбачає розробку та виробництво компактного електричного кросовера для глобального ринку. Його зображень поки що немає, але під опис цілком підходить показаний у грудні концепт Toyota Small SUEV (на головному фото).

Електромобіль під кодовим позначенням YY8 налічуватиме приблизно 4,3 м у довжину, колісна база — 2,7 м. В основу ляже спрощена версія тойотівської модульної платформи e-TNGA (на ній побудований кросовер Toyota bZ4X), але за проектування машини відповідає індійське СП Maruti Suzuki. А постачальником тягових акумуляторів стане китайська компанія BYD, яка вже працює із Тойотою над майбутніми електромобілями для ринку КНР. Для нового кросовера BYD постачатиме літій-залізо-фосфатні батареї серії Blade. Вони дешевші за літій-іонні і більш стійкі до короткого замикання і займання. Розглядається також варіант локального виробництва таких акумуляторів в Індії.

За попередньою інформацією, спільний кросовер буде представлений наприкінці 2024 року відразу під марками Suzuki та Toyota, причому машини відрізнятимуться не лише шильдиками. Очікуються версії з переднім та повним приводом потужністю 140-170 к.с., батареї ємністю 48 або 59 кВт·год забезпечать паспортну дальність ходу 400-500 км. Випускати кросовери стануть на індійському заводі Maruti Suzuki, плановий обсяг виробництва – 125 тисяч машин на рік, з яких 60 тисяч призначені для внутрішнього ринку, а решта – для експорту до Європи та Азії.

Джерело: autoreview.ru

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.