Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.09.2022

Maserati Granturismo: перші зображення версії V6

Напередодні прем’єри нового Granturismo, яка запланована на початок жовтня, Maserati опублікувала перші зображення моделі з двигуном внутрішнього згоряння.

Візуально нова версія дводверки має велику схожість з попередником, знятим з виробництва в 2019 році. Однак під довгим капотом замість традиційного V8 тягу забезпечуватиме новий Nettuno V6. Трилітровий твін-турбо двигун потужністю до 463 кВт / 630 к.с. вже, зокрема, використовується в новому Grecale і MC-20.

Крім того, з наступного року Maserati запропонує Granturismo у варіанті Folgore з електричним приводом і батареєю ємністю 105 кВт/год, що має забезпечити запас ходу понад 500 кілометрів.

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.