Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mazda CX-5, дизель і конкурентне середовище


Із квітня 2014 на для українських покупців стала доступна Mazda CX-5, дизель.

Щоб гідно зустріти на ринку цей автомобіль (на Україні він представлений у двох версіях: Touring і Premium), ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний імпортер і дистриб’ютор автомобілів Mazda в Україні, прийняв рішення провести навчання для продавців своєї дилерської мережі.

Тренінг Стафф Капітал

Під час тренінгу акцент був зроблений на технічних характеристиках автомобіля. Так як завдяки технологіям SKYACTIV Mazda CX-5 стала справжнім інноваційним проривом автомобільного ринку.

Звичайно ж, продавці мали можливість ознайомитися не тільки з теорією, але й практично. Щоб відчути різницю з конкурентами також на практиці, був організований тест-драйв автомобілів.

У коментарях до тренінгу один з учасників написав: «не знаючи середовище, в якому доводиться конкурувати, ми не зможемо досягти максимальних результатів, які будуть виражатися вдячністю клієнта за компетентну допомогу при виборі автомобіля».

Знання свого продукту, вміння працювати іноді і з перевагами конкурентів, тобто вміння працювати з запереченнями – ось, що завжди цінувалося і цінується у будь-якій сфері діяльності …

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.