Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mazda CX-5, дизель і конкурентне середовище


Із квітня 2014 на для українських покупців стала доступна Mazda CX-5, дизель.

Щоб гідно зустріти на ринку цей автомобіль (на Україні він представлений у двох версіях: Touring і Premium), ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний імпортер і дистриб’ютор автомобілів Mazda в Україні, прийняв рішення провести навчання для продавців своєї дилерської мережі.

Тренінг Стафф Капітал

Під час тренінгу акцент був зроблений на технічних характеристиках автомобіля. Так як завдяки технологіям SKYACTIV Mazda CX-5 стала справжнім інноваційним проривом автомобільного ринку.

Звичайно ж, продавці мали можливість ознайомитися не тільки з теорією, але й практично. Щоб відчути різницю з конкурентами також на практиці, був організований тест-драйв автомобілів.

У коментарях до тренінгу один з учасників написав: «не знаючи середовище, в якому доводиться конкурувати, ми не зможемо досягти максимальних результатів, які будуть виражатися вдячністю клієнта за компетентну допомогу при виборі автомобіля».

Знання свого продукту, вміння працювати іноді і з перевагами конкурентів, тобто вміння працювати з запереченнями – ось, що завжди цінувалося і цінується у будь-якій сфері діяльності …

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.