Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mazda, Honda і Nissan зупиняють заводи

Причинами такого рішення стали погані погодні умови і брак деталей.

Для всіх трьох виробників — Mazda, Honda і Nissan — лютий стане не найвдалішим місяцем. У Mazda вже заявили про тимчасове припинення виробництва на японських заводах у Хіросімі і Хофу.

Хоч як дивно, таке рішення викликане аномальними погодними умовами в Північній Америці. Низькі температури заважають графіку поставок автозапчастин, тому 7 і 8 лютого конвеєри заводів Mazda будуть простоювати. Яка кількість автомобілів у результаті не доїде до дилерів, в пресслужбі компанії не уточнили.

Тоді, як в Honda і Nissan були більш відверті. Зокрема, в Хонда заявили, що в лютому через затримки з поставками деталей з Південно-Східної Азії, де в грудні сталася масштабна повінь в Малайзії, виробництво буде скорочено на 10%, до 60 тисяч одиниць.

У Nissan заявили, що цього місяця їм не вдасться скласти 10 тисяч автомобілів, а це 4% від початкового плану. Причина, не уточнюється. Не виключено, що це пов’язано все з тими ж природними катаклізмами. Вплив того, що сталося, на автовиробництво першою визнала Honda.

Джерело: www.autocentre.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.