Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 20.06.2023

Mercedes випускає на ринок останній універсал

Універсали німецького преміум-бренду попали під скорочення і вони більше не мають майбутнього, щонайпізніше в родині EQ. Нові тренди не залишили практичному автомобілю шансів.

Але оскільки універсали все ще традиційно користуються великою популярністю серед водіїв компаній і сімей з досить консервативними поглядами, незважаючи на всю тугу за позашляховиками, німці знову будують E-Class з великим багажником. Ще до того, як новинка надійде в продаж, вони опублікували перші фотографії універсала (в класифікації Mercedes-Benz він називається Estate або Т-модель) і оголосили, що він надійде в продаж восени. Ціни поки що немає, але з огляду на поточну структуру модельного ряду, не потрібно багато уяви, щоб припустити, що вона стартуватиме з більш ніж 60 000 євро.

Новий універсал може вмістити від 615 до 1 830 літрів, навіть випереджаючи свого попередника. І, звичайно ж, додалися такі вдосконалення, як електричні задні двері, стандартна пневматична підвіска на задній осі для автоматичної компенсації рівня і всілякі сітки, рейки і ремені для кріплення вантажу – в тому числі подвійна вантажна підлога і перегородка-сітка.

Однак, перш за все, цього разу Mercedes зосередився на цифровій та електронній витонченості в E-Class і запустив останнє покоління програмного забезпечення за двома супер-екранами для водія та переднього пасажира. Це означає фільми для пасажира, відеодзвінки та ділові зустрічі в автомобілі, а також селфі-камеру за кермом. А ще музика, яку ви можете бачити завдяки новим сценаріям освітлення, і вентиляційні отвори, які тепер регулюються електронікою. І не те, щоб не вистачало місця або корисного навантаження: Але кожен, хто має iPhone або Apple Watch, тепер може залишити ключі від машини вдома і відкрити та завести E-Class за допомогою свого пристрою Apple.

Звичайно, універсал вважається дідусем серед варіантів кузова і йому доводиться боротися з багатьма іншими сучасними трендами. Але Mercedes також враховує основні тенденції ринку в універсалі і таким чином тримає його на рівні з конкурентами. Принаймні, як данина електрифікації, є щонайменше три варіанти plug-in гібридів з електричним запасом ходу до 100 кілометрів і дещо потужнішим стартером-генератором для двигуна внутрішнього згоряння. На даний момент це будуть чотирициліндрові, а пізніше, ймовірно, і шестициліндрові двигуни, і навіть якщо AMG, ймовірно, не буде втручатися в цю справу, діапазон потужності повинен становити від 200 до майже 400 к.с.

Німці не забувають також і любов до позашляховиків. Найпізніше навесні наступного року універсал з’явиться у продажу як модель підвищеної прохідності, яка зможе подолати хоча б трохи бездоріжжя завдяки трохи більшому дорожньому просвіту та міцним захисним накладкам.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.