Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.11.2023

Mercedes запускає справді швидкі зарядні станції

Навіть досвідчені водії електромобілів можуть бути спантеличені тарифами на зарядку електромобілів, не кажучи вже про середньостатистичного покупця автомобіля. Але всі сходяться на думці, що чим швидше, тим краще.

Тепер компанія ChargePoint, що займається зарядними станціями, запустила першу з нової лінійки станцій, які забезпечують настільки високу швидкість, яка сьогодні не потрібна жодному малотоннажному електромобілю. ChargePoint заявляє, що їхня система швидкого заряджання Power Link 2.0 DC може видавати до 500 кВт — порівняйте це з номінальним максимумом 350 кВт на деяких об’єктах, керованих Electrify America та іншими зарядними мережами. Сьогодні лише небагато брендів електромобілів (Porsche був першим) можуть заряджатися навіть зі швидкістю до 350 кВт, не кажучи вже про 400 кВт і вище.

Power Link 2.0 дебютує у нещодавно відкритому першому в Північній Америці місці в мережі Mercedes-Benz High Power Charging (HPC), про яку було оголошено у січні. Зрештою, виробник люксових машин розраховує відкрити 10 000 станцій по всьому світу до 2030 року.

У Mercedes говорять, що на практиці заряджання на майданчиках HPC працюватиме на потужності до 400 кВт, залежно від регіону та стандарту зарядки: CCS або NACS (Tesla) для Північної Америки; CCS2 для Європи; та GB/T для Китаю.

Джерело: uamotors.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.