Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 31.07.2023

Mercedes робить V-клас більш виразним, ніж будь-коли раніше

З майбутнім фейсліфтингом Mercedes-Benz робить V-Class і EQV придатними для стратегії розкоші. Це працює для Mercedes-Benz, але міжнародній конкуренції не варто боятися.

У рідній Німеччині V-класу доводиться ділити ринок лише з VW Bus, і тому він порівняно легко справляється з цим завданням. Але в Азії, зокрема, Mercedes V-клас та його електричний побратим EQV важко конкурують з місцевими гравцями. Будь то Denza в Китаї, Hyundai в Кореї або Lexus в Японії: всі вони зараз будують більш вишукані мінівени.

І це завдає німцям подвійної шкоди. З одного боку, тому що саме там заробляють великі гроші на преміальних моделях. А з іншого боку, це може зашкодити їхньому іміджу, якщо цей сегмент займуть не “Мерседеси” чи “Майбахи”, а конкуренти.

Мінівени повинні відповідати стратегії розкоші

Але бос компанії Матіас Гайзен (Mathias Geisen) не хоче більше миритися з цим приниженням і переходить у контратаку. Коли V-клас та EQV отримають фейсліфтинг на початку року, ці два космічні крейсери будуть значно модернізовані, відійдуть від рутинних фургонів і краще впишуться в розкішну стратегію боса концерну Оли Келленіуса. Першокласні космічні подорожі – це лейтмотив, і клієнтам доведеться трохи глибше залізти в кишеню.  

Більше Мерседеса, ніж будь-коли: це видно з першого погляду в “новому” V-класі. Натхненний S-класом, мінівен отримав ще більшу і гордовитішу решітку радіатора, яку за бажанням можна навіть підсвітити, а над нею вперше з’явилася вертикальна зірка, яка раніше була привілеєм виключно седанів.

Трохи оновлень в силових агрегатах

Всередині теж стало більше преміум-класу: водій оточений лаком та шкірою і дивиться в абсолютно новий кокпіт, над яким, як і в A-Class і Co, над центральною консоллю тепер височіє окремо стоячий екран для нового покоління системи MB UX, а світлодіодні стрічки 64 кольорів забезпечують навколишнє освітлення. У той же час, Mercedes детально оновив технічне оснащення і привніс в V-Class такі очевидні функції, як безключовий запуск двигуна або індуктивна зарядкадля смартфонів. Крім того, потроху покращуються і системи допомоги водію.

Про силову установку Mercedes поки що мовчить, тому навряд чи варто очікувати якихось серйозних нововведень. Ані для дизелів, які охоплюють діапазон потужності від 163 до 237 к.с., ані для EQV, який з 204 к.с. і батареєю до 100 кВт-год може проїхати в кращому випадку 363 кілометри.

Нова архітектура фургона в полі зору

Так, навіть у Mercedes знають, що ця контратака може в кращому випадку сповільнити конкуренцію, але не зупинити її. Такі автомобілі, як Lexus LM або Denza D9, занадто нові, а платформа V-клас занадто стара, щоб звичайного фейсліфтингу було достатньо, а справді великі стрибки в драйві, асистентах та обладнанні вже неможливі. Проте сумувати доведеться недовго: через два роки з’явиться нова архітектура Van.EA, розроблена для електроприводу, на ній буде побудований наступний V-клас. І тоді карти дійсно будуть перетасовані.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.