Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.08.2022

Mercedes розсекретив інтер’єр кросовера EQE

Вже цього жовтня компанія Mercedes-Benz обіцяє представити електричний кросовер EQE. Самі німці позиціонують його як багатоцільовий варіант однойменного седана, але жодних подробиць про нього до цього часу поширено не було. І ось, днями в Mercedes-Benz вирішили показати, як буде виглядати інтер’єр новинки.

Судячи з фотографій, в салоні кросовер EQE буде подібним до інших електричних моделей цього бренду. В інтер’єрі тут використовуються матеріали різних кольорів, а додаткового контрасту додає “атмосферна” підсвітка, яку можна налаштувати на свій смак. Основною ж деталлю салону повинен стати так званий гіпердисплей MBUX, що простягається від панелі приладів до пасажирського дефлектора повітроводу.

Сам виробник називає новинку лідером в класі за кількістю вільного простору для ніг і ліктів пасажирів. Окрім цього німці обіцяють, що і над їх головами буде достатньо “повітря”. Що ж до точних деталей, то зараз в компанії не поспішають розкривати ці подробиці й обіцяють це зробити вже 16 жовтня, на самій презентації кросовера.

 

З лінійкою двигунів ситуація схожа, але тут ми вже можемо робити деякі прогнози. Скоріш за все новий кросовер отримає стільки ж модифікацій, як і однойменний седан. Топовою модифікацією повинна стати EQE 53, на якій встановлено два електродвигуни сумарною потужністю 677 кінських сил, а в доступнішому сегменті буде виступати EQE 43 з 469-сильним мотором. Також можна очікувати, що на кросовері буде встановлено акумуляторний блок ємністю 90,6 кВт•год, але, з усім зрозумілих причин, запас ходу тут буде скромнішим.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.