Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes хоче подвоїти потужності для виробництва електроприводів на своєму заводі в Унтертюркхаймі

Виробник автомобілів Mercedes-Benz має намір виробляти в Унтертюркхаймі значно більше електроприводів, ніж планувалося раніше. Представники роботодавців і працівників домовилися про подвоєння запланованих потужностей в рамках нової угоди компанії. Розширення почнеться в 2024 році і дозволить виготовити загалом один мільйон електроприводів, оголосила компанія у вівторок у Штутгарті.

Таким чином, Mercedes робить своє «традиційне місце розташування в долині Неккар придатним для майбутнього», – сказав генеральний директор Йорг Бурцер. За його словами, це підкреслює значення заводу в глобальній мережі виробництва силових агрегатів.

Міхаель Хеберле, голова виробничої ради в Унтертюркхаймі, сказав, що локація не тільки бере участь у трансформації компанії, але є важливою частиною. Mercedes виробляє компоненти приводу, такі як двигуни, батареї, осі та трансмісії в Унтертюркхаймі, де працює близько 16 000 співробітників. Близько 3000 співробітників працюють над дослідженнями та розробками в цій галузі. Частини систем електроприводу вже розробляються та випробовуються сьогодні. Будівництво нових складальних ліній розпочнеться наступного року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.