Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-AMG GT став ексклюзивним дитячим візком

На четвертому році співпраці з виробником дитячих товарів Hartan спортивний підрозділ “Мерседеса” представив ексклюзивний візок – Mercedes-AMG GT Limited Edition. Її глобальний тираж буде обмежено 299 екземплярами.

Новинка отримала капюшон з червоно-чорним візерунком у стилі AMG (попередньо запропонували лише чорний та сріблястий), логотипи з обох боків рами, характерний дизайн коліс. Крім шкіри з червоним простроченням, в обробці використана тканина Dinamica, якою також обтягують крісла автомобілів Mercedes-AMG. Доповнюють картину оригінальні бейджики AMG Limited Edition – 1 of 299, знов-таки – на кшталт спорткарів лімітованих серій.

Коляска має широкі можливості трансформації. Під час прогулянки модуль можна легко розгорнути, щоб дитина дивилася вперед або на батьків. Також є кілька ступенів регулювання нахилу – він сидячого положення до лежачого. За безпеку відповідають ручне гальмо, п’ятиточкові ремені з магнітною застібкою і світловідбивачі на ручці, що регулюється по висоті.

У складеному стані габарити Mercedes-AMG GT Limited Edition становлять 69×58,5×31 см: візок можна возити навіть у невеликому багажнику спорткара. У комплекті зі спецверсією йде сумка Bag2Go для будь-якої дрібниці: ключів, телефону, гаманця, пляшки з водою.

У продаж Mercedes-AMG GT Limited Edition надійде у липні цього року. Вона буде доступна у деяких дитячих магазинах Європи. Постачання у США не плануються: цю інформацію американської редакції Motor1 підтвердили в заокеанському представництві автовиробника.

Ціна новинки поки не оголошена, але вона явно буде більшою за 1100 євро, які Hartan просить за звичайний «Мерседес серед колясок».

Джерело: auto.dip.org.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.